Naše páry

Veková kategória: Junior II
STT: A
LAT: B

Posledné výsledky:
4. miestoZimní taneční pohár 2018 JII B LAT14.1.2018Výsledky
1. miestoZimní taneční pohár 2018 JII B ŠTT14.1.2018Výsledky
4. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2018 JII B LAT13.1.2018Výsledky
2. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2018 JII B ŠTT13.1.2018Výsledky
5. miestoTrnavský pohár 2017 - 7.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT9.12.2017Výsledky

Veková kategória: Mládež
STT: B
LAT: B

Posledné výsledky:
1. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017 JII C ŠTT10.12.2017Výsledky
7. miestoTrnavský pohár 2017 - 7.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT9.12.2017Výsledky
4. miestoTrnavský pohár 2017 JII C ŠTT9.12.2017Výsledky
2. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 JII C ŠTT25.11.2017Výsledky
9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT11.11.2017Výsledky

Veková kategória: Junior II
STT: B
LAT: C

Posledné výsledky:
2. miestoVánoce ve Starletu aneb pražská klika opět v porotě 2017 JII C ŠTT17.12.2017Výsledky
12.-13. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017 JII C LAT10.12.2017Výsledky
5.-6. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017 JII C ŠTT10.12.2017Výsledky
5. miestoTrnavský pohár 2017 JII C ŠTT9.12.2017Výsledky
14.-16. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 JII C LAT25.11.2017Výsledky

Veková kategória: Mládež
STT: C
LAT: C

Posledné výsledky:
6. miestoTrnavský pohár 2017 JII C LAT9.12.2017Výsledky
3. miestoTrnavský pohár 2017 JII C ŠTT9.12.2017Výsledky
23.-24. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT11.11.2017Výsledky
31. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II ŠTT11.11.2017Výsledky
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C LAT11.11.2017Výsledky

Veková kategória: Mládež
STT: C
LAT: C

Veková kategória: Mládež
STT: D
LAT: D

Posledné výsledky:
6.-7. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS D LAT4.6.2017Výsledky
8. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS D ŠTT4.6.2017Výsledky
13. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII D LAT4.6.2017Výsledky
13. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII D ŠTT4.6.2017Výsledky
16. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017 JII D LAT1.4.2017Výsledky

Veková kategória: Mládež
STT: D
LAT: D

Posledné výsledky:
9. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS D LAT4.6.2017Výsledky
6. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS D ŠTT4.6.2017Výsledky
14. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII D LAT4.6.2017Výsledky
8. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII D ŠTT4.6.2017Výsledky
15. miestoPribinov pohár 2017 JII D LAT20.5.2017Výsledky

Našich najlepších tanečníkov skrz 25 rokov existencie klubu sme ocenili uvedením do Siene slávy TŠK M+M