Naše páry

Späť na prehľad párov

Lucia Prívarová

Veková kategória: Junior I
Trieda STT: B
Trieda LAT: B
Partner: Oliver Gratzer
Členom klubu od 20.4.2014

Výsledky

1. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017 JII C ŠTT10.12.2017Výsledky
7. miestoTrnavský pohár 2017 - 7.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT9.12.2017Výsledky
4. miestoTrnavský pohár 2017 JII C ŠTT9.12.2017Výsledky
2. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 JII C ŠTT25.11.2017Výsledky
9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT11.11.2017Výsledky
18.-19. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II ŠTT11.11.2017Výsledky
2. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C ŠTT11.11.2017Výsledky
1. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII B LAT5.11.2017Výsledky
5. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII C ŠTT5.11.2017Výsledky
4. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 DOS B LAT22.10.2017Výsledky
2. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 JII C ŠTT22.10.2017Výsledky
3. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017 DOS B LAT16.9.2017Výsledky
1. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017 JII B LAT16.9.2017Výsledky
8. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017 JII C ŠTT16.9.2017Výsledky
40.-41. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II LAT10.9.2017Výsledky
52. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II ŠTT10.9.2017Výsledky
10.-12. miestoSlovak Open Championship 2017 Viedenský valčík10.9.2017Výsledky
56. miestoSlovak Open Championship 2017 WDSF YOUTH LAT10.9.2017Výsledky
1. miestoO pohár baróna Trencka 2017 JII B LAT18.6.2017Výsledky
3. miestoO pohár baróna Trencka 2017 JII C ŠTT18.6.2017Výsledky
7. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS B LAT4.6.2017Výsledky
5. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII C ŠTT4.6.2017Výsledky
3. miestoKometa Low Cost 2017 JII C ŠTT4.6.2017Výsledky
3. miestoJaro a Jaro Junior 2017 JII B LAT3.6.2017Výsledky
5. miestoJaro a Jaro Junior 2017 JII C ŠTT3.6.2017Výsledky
10. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN LAT20.5.2017Výsledky
20.-21. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN ŠTT20.5.2017Výsledky
9. miestoMajstrovstvá SR v 10T 2017 JII 10T8.4.2017Výsledky
13. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017 JII C ŠTT1.4.2017Výsledky
13.-14. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017 - SLP 1.kolo SLP JUN ŠTT25.3.2017Výsledky
10.-12. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017 - SLP 1.kolo SLP JUN LAT25.3.2017Výsledky
12. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017 Dospelí B LAT25.3.2017Výsledky
23.-24. miestoMajstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch 2017 JII ŠTT18.3.2017Výsledky
13. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2017 Dospelí B LAT4.3.2017Výsledky
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2017 JII C ŠTT4.3.2017Výsledky
11.-12. miestoMajstrovstvá SR LAT 2017 JII LAT25.2.2017Výsledky
10. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017 JII C ŠTT29.1.2017Výsledky
4. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JII B LAT5.11.2016Výsledky
11. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JII C ŠTT5.11.2016Výsledky
9. miestoKometa Low Cost 2016 JII C ŠTT23.10.2016Výsledky
6. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 JII C ŠTT15.10.2016Výsledky
14. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 SLP JUN LAT15.10.2016Výsledky
22.-25. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 SLP JUN ŠTT15.10.2016Výsledky
8.-10. miestoParketový tiger 2016 JII C ŠTT1.10.2016Výsledky
14.-15. miestoParketový tiger 2016 SLP JUN LAT1.10.2016Výsledky
17. miestoParketový tiger 2016 SLP JUN ŠTT1.10.2016Výsledky
24. miestoSlovak Open Championship 2016 WDSF Junior II LAT10.9.2016Výsledky
1. miestoCOOL DANCE 2016  JII C LATVýsledky
1. miestoO pohár barona Trencka  JII C LATVýsledky
10. miestoO pohár barona Trencka  JII C ŠTTVýsledky
4. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C LATVýsledky
11. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C ŠTTVýsledky
9.-10. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016  JII C LATVýsledky
4. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016  JII C ŠTTVýsledky
2. miestoJarní kvítek 2016  JII C LATVýsledky
12. miestoJarní kvítek 2016  JII C ŠTTVýsledky
2. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  Dospelí C LATVýsledky
7. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  Dospelí C ŠTTVýsledky
2. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII C LATVýsledky
11. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII C ŠTTVýsledky
21.-23. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A ŠTTVýsledky
20.-22. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A LATVýsledky
11. miestoPribinov pohár 2016  JII C LATVýsledky
14. miestoPribinov pohár 2016  JII C ŠTTVýsledky
10. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JII C ŠTTVýsledky
9. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JII C LATVýsledky
8.-9. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII C LATVýsledky
10. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII C ŠTTVýsledky
5. miestoBřeclavská romance 2016  JII C LATVýsledky
7.-8. miestoBřeclavská romance 2016  JII C ŠTTVýsledky
1. miestoBrno Open 2016  JII C LATVýsledky
2. miestoBrno Open 2016  JII C LATVýsledky
6. miestoNitriansky tanečný festival 2016  JII C LATVýsledky
7. miestoMegga Dance Cup 2016  JII C LATVýsledky
27. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch  JII LATVýsledky
5. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016  JII C LATVýsledky
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016  JII C LATVýsledky
7. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JII C LATVýsledky
3. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JII C LATVýsledky
6. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JI C LATVýsledky
2. miestoJuventus Adventturnier 2015  JI C LATVýsledky
24. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky

Bývalý partner: Matej Tereba

10. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JI E 6 TancovVýsledky
5. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  Deti II E 6 TancovVýsledky
12. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  Deti II E 6 TancovVýsledky
9. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  Deti II E 6 TancovVýsledky
7.-8. miestoSUN and FUN CUP 2015  Deti II E 6 TancovVýsledky
17.-19. miestoAdventturnier Wien 2014  DI-JII E 4 tanceVýsledky
16. miestoO Pohár Akadémie Tanca  DII E 6 tancovVýsledky
12. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  DII E 6 tancovVýsledky
3. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  DI E 6 tancovVýsledky
17.-21. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DI-SEN ValčíkVýsledky
2. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DI E 4 tanceVýsledky
11. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DII E 6 tancovVýsledky
7. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Deti I E 4 tanceVýsledky
6. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC  Deti I E 4 tanceVýsledky
14. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC  Deti II E 6 tancovVýsledky
15. - 16. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2014  Deti II E 6 tancovVýsledky
17. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2014  Deti II E 6 tancovVýsledky
5. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2014  Deti I E 6 tancovVýsledky