Naše páry

Späť na prehľad párov

Lucia Biliková

Veková kategória: Junior II
Trieda STT: B
Trieda LAT: C
Partner: Branislav Rybanič
Členom klubu od 20.2.2014

Výsledky

2. miestoVánoce ve Starletu aneb pražská klika opět v porotě 2017 JII C ŠTT17.12.2017Výsledky
12.-13. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017 JII C LAT10.12.2017Výsledky
5.-6. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017 JII C ŠTT10.12.2017Výsledky
5. miestoTrnavský pohár 2017 JII C ŠTT9.12.2017Výsledky
14.-16. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 JII C LAT25.11.2017Výsledky
5. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 JII C ŠTT25.11.2017Výsledky
30.-31. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT11.11.2017Výsledky
28.-29. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II ŠTT11.11.2017Výsledky
12.-13. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C LAT11.11.2017Výsledky
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C ŠTT11.11.2017Výsledky
11. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII C LAT5.11.2017Výsledky
8. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII C ŠTT5.11.2017Výsledky
22. miestoParketový tiger 2017 - SLP 4.kolo SLP JUNIOR I+II LAT30.9.2017Výsledky
13.-14. miestoParketový tiger 2017 - SLP 4.kolo SLP JUNIOR I+II ŠTT30.9.2017Výsledky
13.-14. miestoParketový tiger 2017 JII C LAT30.9.2017Výsledky
4. miestoParketový tiger 2017 JII C ŠTT30.9.2017Výsledky
7.-8. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017 JII C LAT23.9.2017Výsledky
6. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017 JII C ŠTT23.9.2017Výsledky
30. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN LAT20.5.2017Výsledky
25. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN ŠTT20.5.2017Výsledky
15. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2017 JII C LAT7.5.2017Výsledky
14. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2017 JII C ŠTT7.5.2017Výsledky
19. miestoMajstrovstvá SR v 10T 2017 JII 10T8.4.2017Výsledky
12. miestoBrno Open 2017 JII C LAT2.4.2017Výsledky
2. miestoBrno Open 2017 JII C ŠTT2.4.2017Výsledky
8. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017 JII C ŠTT1.4.2017Výsledky
22. miestoMajstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch 2017 JII ŠTT18.3.2017Výsledky
10. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017 JII C LAT29.1.2017Výsledky
8. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017 JII C ŠTT29.1.2017Výsledky
29.-30. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016 SLP JUN LAT19.11.2016Výsledky
29. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016 SLP JUN ŠTT19.11.2016Výsledky
15. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016 JII C LAT19.11.2016Výsledky
7. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016 JII C ŠTT19.11.2016Výsledky
9.-10. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016 JI C LAT12.11.2016Výsledky
7. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016 JI C ŠTT12.11.2016Výsledky
15.-16. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JII C ŠTT5.11.2016Výsledky
11. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JI C LAT5.11.2016Výsledky
3. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JI C ŠTT5.11.2016Výsledky
4. miestoKometa Low Cost 2016 JI C ŠTT23.10.2016Výsledky
10. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 JI C LAT15.10.2016Výsledky
4. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 JI C ŠTT15.10.2016Výsledky
27. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 SLP JUN LAT15.10.2016Výsledky
20.-21. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 SLP JUN ŠTT15.10.2016Výsledky
13. miestoParketový tiger 2016 JII C LAT1.10.2016Výsledky
3. miestoParketový tiger 2016 JII C ŠTT1.10.2016Výsledky
28. miestoParketový tiger 2016 SLP JUN LAT1.10.2016Výsledky
18. miestoParketový tiger 2016 SLP JUN ŠTT1.10.2016Výsledky
12. miestoKometa Low Cost 2016 JII C LAT25.9.2016Výsledky
4. miestoKometa Low Cost 2016 JII C ŠTT25.9.2016Výsledky
8. miestoKometa Low Cost 2016 JI C LAT25.9.2016Výsledky
3. miestoKometa Low Cost 2016 JI C ŠTT25.9.2016Výsledky
21. miestoSlovak Open Championship 2016 WDSF Junior I ŠTT11.9.2016Výsledky
18. miestoSlovak Open Championship 2016 Viedenský valčík10.9.2016Výsledky
22.-23. miestoSlovak Open Championship 2016 WDSF Junior I LAT10.9.2016Výsledky
7. miestoCOOL DANCE 2016  JI C ŠTTVýsledky
8.-9. miestoCOOL DANCE 2016  JI C LATVýsledky
11. miestoCOOL DANCE 2016  JII C ŠTTVýsledky
13. miestoCOOL DANCE 2016  JII C LATVýsledky
15. miestoO pohár barona Trencka  JII C LATVýsledky
8.-9. miestoO pohár barona Trencka  JII C ŠTTVýsledky
6. miestoO pohár barona Trencka  JI C LATVýsledky
6. miestoO pohár barona Trencka  JI C ŠTTVýsledky
14. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C LATVýsledky
9. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C ŠTTVýsledky
16. miestoJarní kvítek 2016  JII C LATVýsledky
14. miestoJarní kvítek 2016  JII C ŠTTVýsledky
8. miestoJarní kvítek 2016  JI C LATVýsledky
8. miestoJarní kvítek 2016  JI C ŠTTVýsledky
5. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JI C ŠTTVýsledky
6. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII C ŠTTVýsledky
3. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JI D LATVýsledky
17.-19. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A ŠTTVýsledky
31. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A LATVýsledky
18. miestoPribinov pohár 2016  JII C ŠTTVýsledky
15. miestoPribinov pohár 2016  JII D LATVýsledky
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JI D LATVýsledky
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JII D LATVýsledky
1. miestoBlanenský Danza Cup 2016  JI D LATVýsledky
8. miestoBlanenský Danza Cup 2016  JI C ŠTTVýsledky
15.-17. miestoBlanenský Danza Cup 2016  JII D LATVýsledky
7. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JI C ŠTTVýsledky
5. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JI D LATVýsledky
15. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JII C ŠTTVýsledky
6. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII C ŠTTVýsledky
6. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII D LATVýsledky
8. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JI C ŠTTVýsledky
3. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JI D LATVýsledky
15. miestoMajstrovstvá SR 2016 v štandardných tancoch  JI ŠTTVýsledky
5. miestoMegga Dance Cup 2016  JI C ŠTTVýsledky
14. miestoMegga Dance Cup 2016  JI D LATVýsledky
8. miestoMegga Dance Cup 2016  JII C ŠTTVýsledky
15.-16. miestoMegga Dance Cup 2016  JII D LATVýsledky
30.-31. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch  JI LATVýsledky
13. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016  JI D LATVýsledky
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016  JII C ŠTTVýsledky
16. miestoMajstrovstvá SR 2016 v 10T  JI 10 TancovVýsledky
14.-15. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JII D LATVýsledky
8. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JI D LATVýsledky
7.-8. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JII C ŠTTVýsledky
8. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JI C ŠTTVýsledky
8.-9. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JII D LATVýsledky
14. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JII C ŠTTVýsledky
9. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JI C ŠTTVýsledky
9. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JI D LATVýsledky
2. miestoJuventus Adventturnier 2015  JI C ŠTTVýsledky
14. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015  JI C ŠTTVýsledky
10. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015  JI D LATVýsledky
16.-17. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JI D LATVýsledky
7. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JI C ŠTTVýsledky
14. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JII C ŠTTVýsledky
13. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JII D LATVýsledky
36.-37. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT  JI+JII OPEN LATVýsledky
32. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT  JI+JII OPEN ŠTTVýsledky
8.-10. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JI D LATVýsledky
5. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JI C ŠTTVýsledky
6. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JII C ŠTTVýsledky
8. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JII D LATVýsledky
26.-27. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015  JI D LATVýsledky
10. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015  JI C ŠTTVýsledky
5. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015  JII C ŠTTVýsledky
33. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky
27.-28. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP  JI+JII OPEN ŠTTVýsledky
21. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015  JI D LATVýsledky
3. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015  JI D ŠTTVýsledky
13. miestoParketový tiger 2015  JII D LATVýsledky
6. miestoParketový tiger 2015  JII D ŠTTVýsledky
10.-13. miestoParketový tiger 2015  JI D LATVýsledky
6. miestoParketový tiger 2015  JI D ŠTTVýsledky
28. miestoParketový tiger 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky
22.-23. miestoParketový tiger 2015 - SLP  JI+JII OPEN ŠTTVýsledky
10.-12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  DI-SEN.IV VWVýsledky
13. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI OPEN LATVýsledky
13. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI OPEN ŠTTVýsledky
5. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JII D ŠTTVýsledky
10. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI D LATVýsledky
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI D ŠTTVýsledky
13. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015  JI D LATVýsledky
6.-7. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015  JI D ŠTTVýsledky
1. miestoCena Dovetanu 2015  JI D ŠTTVýsledky
15.-16. miestoCena Dovetanu 2015  JI D LATVýsledky
12. miestoCena Dovetanu 2015  JII D LATVýsledky
6. miestoCena Dovetanu 2015  JII D ŠTTVýsledky
18. miestoWDSF OPEN OLOMOUC 2015  JI LATVýsledky
17. miestoWDSF OPEN OLOMOUC 2015  JI ŠTTVýsledky
17. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JII D LATVýsledky
8. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JII D ŠTTVýsledky
19. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JI D LATVýsledky
7. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JI D ŠTTVýsledky
4. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JII D ŠTTVýsledky
15.-16. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JI D LATVýsledky
3. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JI D ŠTTVýsledky
10. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015  JI D LATVýsledky
6. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015  JI D ŠTTVýsledky
12. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015  JII D LATVýsledky
7. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015  JII D ŠTTVýsledky
20.-21. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015 - SLP  JI+JII LATVýsledky
21. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015 - SLP  JI+JII ŠTTVýsledky
8. miestoSUN and FUN CUP 2015  JII D LATVýsledky
4. miestoSUN and FUN CUP 2015  JII D ŠTTVýsledky
10.-11. miestoSUN and FUN CUP 2015  JI D LATVýsledky
7. miestoSUN and FUN CUP 2015  JI D ŠTTVýsledky
18.-19. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JII D LATVýsledky
10. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JII D ŠTTVýsledky
20. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JI D LATVýsledky
14. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JI D ŠTTVýsledky
10. miestoBrno Open 2015  JI D LATVýsledky
4. miestoBrno Open 2015  JI D ŠTTVýsledky
18. miestoBrno Open 2015  JI D LATVýsledky
10. miestoBrno Open 2015  JI D ŠTTVýsledky
30. miestoBrno Open 2015  JI WDSF LATVýsledky
23. miestoBrno Open 2015  JI WDSF ŠTTVýsledky
26. miestoMajstrovstvá SR 10 Tancov  JI 10 TVýsledky
16. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015  JI ŠTTVýsledky
17. miestoDANSOVIA GRAND GALA  JI D LATVýsledky
16.-17. miestoDANSOVIA GRAND GALA  JI D ŠTTVýsledky
26. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015  JI LATVýsledky
8. miestoAdventturnier Wien 2014  DII D LATVýsledky
1. miestoAdventturnier Wien 2014  DII D ŠTTVýsledky
15. miestoO Pohár Akadémie Tanca  JI D LATVýsledky
19. miestoO Pohár Akadémie Tanca  JI D ŠTTVýsledky
10. miestoO Pohár Akadémie Tanca  DII D LATVýsledky
8. miestoO Pohár Akadémie Tanca  DII D ŠTTVýsledky
11.-12. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  JI D LATVýsledky
12. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  JI D ŠTTVýsledky
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  DII D LATVýsledky
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  DII D ŠTTVýsledky
17. miestoPohár primátora Trenčín 2014  JI D LATVýsledky
16. miestoPohár primátora Trenčín 2014  JI D ŠTTVýsledky
16. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2014  JI D LATVýsledky
16. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2014  JI D ŠTTVýsledky
8. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  JI E 6 tancovVýsledky
9. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  DII E 6 tancovVýsledky
13.-15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DI-SEN ValčíkVýsledky
9. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DII E 6 tancovVýsledky
8. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  JI E 6 tancovVýsledky
11. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Junior I E 6 tancovVýsledky
9. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Deti II E 6 tancovVýsledky
17. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC  Deti II E 6 tancovVýsledky
10. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC  Junior I E 6 tancovVýsledky
13. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2014  Junior I E 6 tancovVýsledky
15. - 16. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2014  Deti II E 6 tancovVýsledky