Naše páry

Späť na prehľad párov

Marek Vörös

Veková kategória: Mládež
Trieda STT: C
Trieda LAT: C
Partnerka: Alexandra Csáderová
Členom klubu od 20.2.2014

Bývalá partnerka: Jana Mlkviková

20. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 JII C LAT25.11.2017Výsledky
14. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 JII C ŠTT25.11.2017Výsledky
36.-37. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT11.11.2017Výsledky
32. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II ŠTT11.11.2017Výsledky
21. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C LAT11.11.2017Výsledky
18. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C ŠTT11.11.2017Výsledky
8.-9. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 JII C LAT22.10.2017Výsledky
9. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 JII C ŠTT22.10.2017Výsledky
13.-14. miestoKOMETA LOW COST 2017 JII C LAT15.10.2017Výsledky
11. miestoKOMETA LOW COST 2017 JII C ŠTT15.10.2017Výsledky
8. miestoVajnorský tanečný pohár 2017 DOS C LAT8.10.2017Výsledky
13. miestoVajnorský tanečný pohár 2017 JII C LAT8.10.2017Výsledky
8. miestoVajnorský tanečný pohár 2017 JII C ŠTT8.10.2017Výsledky
3. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2017 JII C LAT30.9.2017Výsledky
3. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2017 JII C ŠTT30.9.2017Výsledky
10. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017 JII C LAT23.9.2017Výsledky
14.-15. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017 JII C ŠTT23.9.2017Výsledky
60.-61. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II LAT10.9.2017Výsledky
54. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II ŠTT10.9.2017Výsledky
15. miestoSlovak Open Championship 2017 Viedenský valčík10.9.2017Výsledky
16. miestoO pohár baróna Trencka 2017 JII C LAT18.6.2017Výsledky
11. miestoO pohár baróna Trencka 2017 JII C ŠTT18.6.2017Výsledky
13. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS C LAT4.6.2017Výsledky
11. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS C ŠTT4.6.2017Výsledky
13. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII C ŠTT4.6.2017Výsledky
12. miestoJaro a Jaro Junior 2017 JII C LAT3.6.2017Výsledky
11.-12. miestoJaro a Jaro Junior 2017 JII C ŠTT3.6.2017Výsledky
33. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN LAT20.5.2017Výsledky
32.-33. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN ŠTT20.5.2017Výsledky
19. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2017 JII C LAT7.5.2017Výsledky
15. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2017 JII C ŠTT7.5.2017Výsledky
24. miestoMajstrovstvá SR v 10T 2017 JII 10T8.4.2017Výsledky
13. miestoBrno Open 2017 JII C LAT2.4.2017Výsledky
5. miestoBrno Open 2017 JII C ŠTT2.4.2017Výsledky
15. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017 JII C LAT1.4.2017Výsledky
17. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017 JII C ŠTT1.4.2017Výsledky
16. miestoČokoládová cena 2017 JII C LAT25.3.2017Výsledky
10.-12. miestoČokoládová cena 2017 JII C ŠTT25.3.2017Výsledky
29.-30. miestoMajstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch 2017 JII ŠTT18.3.2017Výsledky

Bývalá partnerka: Hana Lazíková

13. miestoCOOL DANCE 2016  JII C ŠTTVýsledky
12. miestoCOOL DANCE 2016  JII C LATVýsledky
13. miestoO pohár barona Trencka  JII C LATVýsledky
14. miestoO pohár barona Trencka  JII C ŠTTVýsledky
15. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C LATVýsledky
13. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C ŠTTVýsledky
17. miestoJarní kvítek 2016  JII C LATVýsledky
5. miestoJarní kvítek 2016  JII D ŠTTVýsledky
10. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  Dospelí C LATVýsledky
4. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  Dospelí D ŠTTVýsledky
10. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII C LATVýsledky
4. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII D ŠTTVýsledky
32.-33. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A ŠTTVýsledky
34. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A LATVýsledky
25. miestoPribinov pohár 2016  JII C LATVýsledky
19. miestoPribinov pohár 2016  JII D ŠTTVýsledky
8. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  Dospelí D ŠTTVýsledky
11. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JII D ŠTTVýsledky
12. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JII C LATVýsledky
8. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JII D ŠTTVýsledky
10. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII C LATVýsledky
4. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII D ŠTTVýsledky
10. miestoBrno Open 2016  JII C LATVýsledky
3. miestoBrno Open 2016  JII D ŠTTVýsledky
11. miestoBrno Open 2016  JII D ŠTTVýsledky
12.-13. miestoBrno Open 2016  JII C LATVýsledky
4. miestoNitriansky tanečný festival 2016  JII D ŠTTVýsledky
11. miestoMegga Dance Cup 2016  JII C LATVýsledky
14.-15. miestoMegga Dance Cup 2016  JII D ŠTTVýsledky
28. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch  JII LATVýsledky
13. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016  JII C LATVýsledky
5. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016  JII D ŠTTVýsledky
13. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016  JII C LATVýsledky
11.-12. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016  JII D ŠTTVýsledky
3. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2016  JII D LATVýsledky
11. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2016  JII D ŠTTVýsledky
9. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JII D LATVýsledky
8.-11. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JII D ŠTTVýsledky
13.-14. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JII D LATVýsledky
5. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JII D ŠTTVýsledky
1. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JII D LATVýsledky
3. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JII D ŠTTVýsledky
14. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JI D LATVýsledky
11. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JI D ŠTTVýsledky
2. miestoJuventus Adventturnier 2015  JI D ŠTTVýsledky
33.-34. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky
10. miestoTrnavský pohár 2015  JII D LATVýsledky
6. miestoTrnavský pohár 2015  JI D LATVýsledky
16. miestoTrnavský pohár 2015  JI D ŠTTVýsledky
11. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015  JI D LATVýsledky
17.-18. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015  JI D ŠTTVýsledky
2. miestoMistrovství Moravy 2015  JII D LATVýsledky
6. miestoMistrovství Moravy 2015  JII D ŠTTVýsledky
3. miestoMistrovství Moravy 2015  JI D LATVýsledky
6. miestoMistrovství Moravy 2015  JI D ŠTTVýsledky
14.-15. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JI D LATVýsledky
8. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JI D ŠTTVýsledky
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JII D LATVýsledky
9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JII D ŠTTVýsledky
38. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT  JI+JII OPEN LATVýsledky
8.-10. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JI D LATVýsledky
10. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JI D ŠTTVýsledky
12. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JII D LATVýsledky
11. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JII D ŠTTVýsledky
30. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015  JI D LATVýsledky
18. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015  JI D ŠTTVýsledky
10. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015  JII D LATVýsledky
36. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky
18. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015  JI D LATVýsledky
20. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015  JI D ŠTTVýsledky
10. miestoParketový tiger 2015  JII D LATVýsledky
10.-13. miestoParketový tiger 2015  JI D LATVýsledky
13. miestoParketový tiger 2015  JI D ŠTTVýsledky
25.-26. miestoParketový tiger 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky
14.-15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  DI-SEN.IV VWVýsledky
14. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI OPEN LATVýsledky
6. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JII D LATVýsledky
9.-11. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JII D ŠTTVýsledky
12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI D LATVýsledky
14. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI D ŠTTVýsledky
11. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JII D LATVýsledky
14. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JII D ŠTTVýsledky
10. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JI D LATVýsledky
12. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JI D ŠTTVýsledky
9.-10. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015  JI D LATVýsledky
10. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015  JI D ŠTTVýsledky
9.-10. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015  JII D LATVýsledky
6. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.  JI D LATVýsledky
9.-10. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.  JI D ŠTTVýsledky
7.-8. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.  JII D LATVýsledky
12.-14. miestoJarní kvítek 2015  JII D LATVýsledky
3. miestoJarní kvítek 2015  JI D LATVýsledky
8. miestoJarní kvítek 2015  JI D ŠTTVýsledky
16. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JII D LATVýsledky
16. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JII D ŠTTVýsledky
22. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JI D LATVýsledky
23.-25. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JI D ŠTTVýsledky
18. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JII D LATVýsledky
18. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JII D ŠTTVýsledky
23. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JI D LATVýsledky
21. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JI D ŠTTVýsledky
20.-22. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JII D LATVýsledky
19.-20. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JII D ŠTTVýsledky
21. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JI D LATVýsledky
22.-23. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JI D ŠTTVýsledky
11.-13. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf  JI+JII D LATVýsledky
9.-10. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf  JI+JII D ŠTTVýsledky
13.-14. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf  JI+JII D LATVýsledky
10.-11. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf  JI+JII D ŠTTVýsledky
18. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015  JI D LATVýsledky
19. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015  JI D ŠTTVýsledky
19.-20. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015  JII D LATVýsledky
21. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015  JII D ŠTTVýsledky
18. miestoDANSOVIA GRAND GALA  JI D LATVýsledky
18.-19. miestoDANSOVIA GRAND GALA  JI D ŠTTVýsledky
11. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE  JI E 6 tancovVýsledky
9. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE  JII E 6 tancovVýsledky
6. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  JII E 6 tancovVýsledky
8.-9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  JI E 6 tancovVýsledky
9. miestoCena primátora mesta Senica 2014  JI E 6 tancovVýsledky
9. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  JII E 6 tancovVýsledky
12.-13. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  JI E 6 tancovVýsledky
13.-15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DI-SEN ValčíkVýsledky
11. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  JI E 6 tancovVýsledky
6. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  JII E 6 tancovVýsledky
14. miestoTanečný Juniáles KTC  Junior I E 6 tancovVýsledky
10. miestoTanečný Juniáles KTC  Junior II E 6 tancovVýsledky
9. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Junior II E 6 tancovVýsledky
13. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Junior I E 6 tancovVýsledky