Naše páry

Späť na prehľad párov

Samuel Mužlay

Veková kategória: Mládež
Trieda STT: C
Trieda LAT: C
Partnerka: Helena Wágnerová
Členom klubu od 22.10.2015

Výsledky

6. miestoTrnavský pohár 2017 JII C LAT9.12.2017Výsledky
3. miestoTrnavský pohár 2017 JII C ŠTT9.12.2017Výsledky
23.-24. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT11.11.2017Výsledky
31. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II ŠTT11.11.2017Výsledky
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C LAT11.11.2017Výsledky
12.-13. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C ŠTT11.11.2017Výsledky
2. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII C LAT5.11.2017Výsledky
7. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII C ŠTT5.11.2017Výsledky
5. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 JII C LAT22.10.2017Výsledky
6. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 JII C ŠTT22.10.2017Výsledky
18. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2017 - SLP 5.kolo SLP JUNIOR I+II LAT14.10.2017Výsledky
29.-30. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2017 - SLP 5.kolo SLP JUNIOR I+II ŠTT14.10.2017Výsledky
5. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2017 JII C ŠTT14.10.2017Výsledky
11. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2017 JII C ŠTT14.10.2017Výsledky
1. miestoVajnorský tanečný pohár 2017 JII D LAT8.10.2017Výsledky
2. miestoPohár primátora mesta Levice 2017 JII D LAT1.10.2017Výsledky
4. miestoPohár primátora mesta Levice 2017 JII C ŠTT1.10.2017Výsledky
1. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2017 JII D LAT30.9.2017Výsledky
4. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2017 JII C ŠTT30.9.2017Výsledky
1. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017 JII D LAT23.9.2017Výsledky
5. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017 JII C ŠTT23.9.2017Výsledky
55. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II LAT10.9.2017Výsledky
44.-45. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II ŠTT10.9.2017Výsledky
10.-12. miestoSlovak Open Championship 2017 Viedenský valčík10.9.2017Výsledky
14. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS C ŠTT4.6.2017Výsledky
4. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS D LAT4.6.2017Výsledky
10. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII C ŠTT4.6.2017Výsledky
3. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII D LAT4.6.2017Výsledky
5. miestoŽilina Dance Cup 2017 JII D LAT4.6.2017Výsledky
4. miestoŽilina Dance Cup 2017 JII D ŠTT4.6.2017Výsledky
1. miestoKometa Low Cost 2017 JII D LAT4.6.2017Výsledky
1. miestoKometa Low Cost 2017 JII D ŠTT4.6.2017Výsledky
1. miestoO cenu města Hluk 2017 JII D LAT27.5.2017Výsledky
1. miestoO cenu města Hluk 2017 JII D ŠTT27.5.2017Výsledky
6. miestoPribinov pohár 2017 JII D LAT20.5.2017Výsledky
6. miestoPribinov pohár 2017 JII D ŠTT20.5.2017Výsledky
6. miestoBřeclavská romance 2017 JII D LAT18.3.2017Výsledky
5. miestoBřeclavská romance 2017 JII D ŠTT18.3.2017Výsledky
17. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017 JII D LAT29.1.2017Výsledky
4. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017 JII D ŠTT29.1.2017Výsledky
10.-11. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016 JII D LAT19.11.2016Výsledky
7.-8. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016 JII D ŠTT19.11.2016Výsledky
16. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016 JII D LAT12.11.2016Výsledky
5. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016 JII D ŠTT12.11.2016Výsledky
16. miestoO Pohár primátora mesta Trenčín 2016 JII D LAT23.10.2016Výsledky
13. miestoO Pohár primátora mesta Trenčín 2016 JII D ŠTT23.10.2016Výsledky
17. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 JII D LAT15.10.2016Výsledky
10. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 JII D ŠTT15.10.2016Výsledky
32. miestoSlovak Open Championship 2016 Viedenský valčík10.9.2016Výsledky

Bývalá partnerka: Kristína Filipová

7. miestoŽilina Dance Cup 2016  JII E 6 tancovVýsledky
4. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII E 6 tancovVýsledky
6. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JII E 6 tancovVýsledky
7. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JI E 6 tancovVýsledky
10. miestoJuventus Adventturnier 2015  JI+JII E LATVýsledky
4. miestoJuventus Adventturnier 2015  JI+JII E ŠTTVýsledky