Naše páry

Späť na prehľad párov

Oliver Gratzer

Veková kategória: Mládež
Trieda STT: B
Trieda LAT: A
Partnerka: Lucia Prívarová
Členom klubu od 20.2.2014

Výsledky

17. miestoPohár primátora mesta Brezno 2019 SLP LAT7.12.2019Výsledky
11. miestoMaribor Open 2019 DOS A LAT30.11.2019Výsledky
20.-21. miestoMaribor Open 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT30.11.2019Výsledky
20.-21. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - 6.kolo SLP SLP LAT9.11.2019Výsledky
17.-18. miestoLaugaricio cup 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT19.10.2019Výsledky
17. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2019 - SLP 5.kolo SLP LAT12.10.2019Výsledky
10.-12. miestoSlovak Open Championship 2019 Viedenský Valčík22.9.2019Výsledky
53. miestoSlovak Open Championship 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT22.9.2019Výsledky
6. miestoSlovak Open Championship 2019 DOS RS LAT21.9.2019Výsledky
31.-32. miestoSlovak Open Championship 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT21.9.2019Výsledky
20.-21. miestoSzőke Tisza 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT15.6.2019Výsledky
10.-12. miestoSzőke Tisza 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT15.6.2019Výsledky
5. miestoKošice Open 2019 DOS A LAT9.6.2019Výsledky
32. miestoKošice Open 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT9.6.2019Výsledky
14. miestoKošice Open 2019 DOS B ŠTT8.6.2019Výsledky
14. miestoPribinov pohár 2019 - 3. kolo SLP SLP LAT18.5.2019Výsledky
15.-16. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT4.5.2019Výsledky
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2019 DOS A LAT4.5.2019Výsledky
24. miestoDance Attack Dance Cup 2019 - 2.kolo SLP SLP LAT27.4.2019Výsledky
23. miestoRUŽOMBEROK OPEN 2019 - 1.kolo SLP SLP LAT6.4.2019Výsledky
41. miestoBrno Open 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT9.3.2019Výsledky
16.-18. miestoMajstrovstvá SR LAT 2019 Mládež LAT23.2.2019Výsledky
15. miestoMajstrovstvá SR LAT 2019 Do 21 rokov LAT23.2.2019Výsledky
23.miesto miestoMaribor Open 2018 WDSF Mládež LAT2.12.2018Výsledky
14.miesto miestoMaribor Open 2018 DOS A LAT2.12.2018Výsledky
55.-57. miestoAustrian Open Championships 2018 WDSF Mládež LAT17.11.2018Výsledky
24. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - 6.kolo Slovenského pohára DOS B-S LAT10.11.2018Výsledky
13.-15. miestoLaugaricio cup 2018 WDSF Mládež LAT21.10.2018Výsledky
20.-21. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2018 - 5.kolo Slovenského pohára DOS B-S LAT13.10.2018Výsledky
1. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2018 DOS B LAT13.10.2018Výsledky
23. miestoSlovak Open Championship 2018 WDSF Mládež LAT22.9.2018Výsledky
35.-35. miestoSlovak Open Championship 2018 WDSF Dospelí LAT22.9.2018Výsledky
13. miestoKošice Open 2018 DOS B ŠTT10.6.2018Výsledky
19. miestoKošice Open 2018 WDSF Mládež LAT9.6.2018Výsledky
9. miestoKošice Open 2018 DOS B LAT9.6.2018Výsledky
1. miestoCENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA 2018 DOS B LAT2.6.2018Výsledky
6. miestoCENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA 2018 DOS B ŠTT2.6.2018Výsledky
33.-34. miestoBANDI OK DANCE OPEN 2018 WDSF Mládež LAT19.5.2018Výsledky
11. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2018 WDSF Mládež LAT5.5.2018Výsledky
2. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2018 DOS B LAT5.5.2018Výsledky
13. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2018 DOS B ŠTT5.5.2018Výsledky
5. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov DOS B LAT14.4.2018Výsledky
9. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov DOS B ŠTT14.4.2018Výsledky
28.-29. miestoRUŽOMBEROK OPEN 2018 - 1.kolo Slovenského pohára DOS B-S LAT7.4.2018Výsledky
4. miestoRUŽOMBEROK OPEN 2018 DOS B LAT7.4.2018Výsledky
16.-17. miestoMajstrovstvá SR LAT 2018 Mládež LAT3.3.2018Výsledky
17. miestoMajstrovstvá SR v 10 tancoch 2018 Mládež 10T10.2.2018Výsledky
3. miestoGRAND GALA INTERNATIONAL OPEN 2018 DOS B LAT3.2.2018Výsledky
1. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017 JII C ŠTT10.12.2017Výsledky
7. miestoTrnavský pohár 2017 - 7.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT9.12.2017Výsledky
4. miestoTrnavský pohár 2017 JII C ŠTT9.12.2017Výsledky
2. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 JII C ŠTT25.11.2017Výsledky
9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT11.11.2017Výsledky
18.-19. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II ŠTT11.11.2017Výsledky
2. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 JII C ŠTT11.11.2017Výsledky
1. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII B LAT5.11.2017Výsledky
5. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII C ŠTT5.11.2017Výsledky
4. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 DOS B LAT22.10.2017Výsledky
2. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 JII C ŠTT22.10.2017Výsledky
3. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017 DOS B LAT16.9.2017Výsledky
1. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017 JII B LAT16.9.2017Výsledky
8. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017 JII C ŠTT16.9.2017Výsledky
40.-41. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II LAT10.9.2017Výsledky
52. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II ŠTT10.9.2017Výsledky
10.-12. miestoSlovak Open Championship 2017 Viedenský valčík10.9.2017Výsledky
56. miestoSlovak Open Championship 2017 WDSF YOUTH LAT10.9.2017Výsledky
1. miestoO pohár baróna Trencka 2017 JII B LAT18.6.2017Výsledky
3. miestoO pohár baróna Trencka 2017 JII C ŠTT18.6.2017Výsledky
7. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS B LAT4.6.2017Výsledky
5. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 JII C ŠTT4.6.2017Výsledky
3. miestoKometa Low Cost 2017 JII C ŠTT4.6.2017Výsledky
3. miestoJaro a Jaro Junior 2017 JII B LAT3.6.2017Výsledky
5. miestoJaro a Jaro Junior 2017 JII C ŠTT3.6.2017Výsledky
10. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN LAT20.5.2017Výsledky
20.-21. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN ŠTT20.5.2017Výsledky
9. miestoMajstrovstvá SR v 10T 2017 JII 10T8.4.2017Výsledky
13. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017 JII C ŠTT1.4.2017Výsledky
13.-14. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017 - SLP 1.kolo SLP JUN ŠTT25.3.2017Výsledky
10.-12. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017 - SLP 1.kolo SLP JUN LAT25.3.2017Výsledky
12. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017 Dospelí B LAT25.3.2017Výsledky
23.-24. miestoMajstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch 2017 JII ŠTT18.3.2017Výsledky
13. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2017 Dospelí B LAT4.3.2017Výsledky
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2017 JII C ŠTT4.3.2017Výsledky
11.-12. miestoMajstrovstvá SR LAT 2017 JII LAT25.2.2017Výsledky
10. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017 JII C ŠTT29.1.2017Výsledky
4. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JII B LAT5.11.2016Výsledky
11. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JII C ŠTT5.11.2016Výsledky
9. miestoKometa Low Cost 2016 JII C ŠTT23.10.2016Výsledky
6. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 JII C ŠTT15.10.2016Výsledky
14. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 SLP JUN LAT15.10.2016Výsledky
22.-25. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 SLP JUN ŠTT15.10.2016Výsledky
8.-10. miestoParketový tiger 2016 JII C ŠTT1.10.2016Výsledky
14.-15. miestoParketový tiger 2016 SLP JUN LAT1.10.2016Výsledky
17. miestoParketový tiger 2016 SLP JUN ŠTT1.10.2016Výsledky
24. miestoSlovak Open Championship 2016 WDSF Junior II LAT10.9.2016Výsledky
1. miestoCOOL DANCE 2016  JII C LATVýsledky
1. miestoO pohár barona Trencka  JII C LATVýsledky
10. miestoO pohár barona Trencka  JII C ŠTTVýsledky
4. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C LATVýsledky
11. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C ŠTTVýsledky
9.-10. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016  JII C LATVýsledky
4. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016  JII C ŠTTVýsledky
2. miestoJarní kvítek 2016  JII C LATVýsledky
12. miestoJarní kvítek 2016  JII C ŠTTVýsledky
2. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  Dospelí C LATVýsledky
7. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  Dospelí C ŠTTVýsledky
2. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII C LATVýsledky
11. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII C ŠTTVýsledky
21.-23. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A ŠTTVýsledky
20.-22. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A LATVýsledky
11. miestoPribinov pohár 2016  JII C LATVýsledky
14. miestoPribinov pohár 2016  JII C ŠTTVýsledky
10. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JII C ŠTTVýsledky
9. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JII C LATVýsledky
8.-9. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII C LATVýsledky
10. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII C ŠTTVýsledky
5. miestoBřeclavská romance 2016  JII C LATVýsledky
7.-8. miestoBřeclavská romance 2016  JII C ŠTTVýsledky
1. miestoBrno Open 2016  JII C LATVýsledky
2. miestoBrno Open 2016  JII C LATVýsledky
6. miestoNitriansky tanečný festival 2016  JII C LATVýsledky
7. miestoMegga Dance Cup 2016  JII C LATVýsledky
27. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch  JII LATVýsledky
5. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016  JII C LATVýsledky
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016  JII C LATVýsledky
7. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JII C LATVýsledky
3. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JII C LATVýsledky
6. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JI C LATVýsledky
2. miestoJuventus Adventturnier 2015  JI C LATVýsledky
24. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky

Bývalá partnerka: Sofia Pumová

1. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015  JI D ŠTTVýsledky
3. miestoCena Dovetanu 2015  JI D ŠTTVýsledky
6.-7. miestoCena Dovetanu 2015  JII C LATVýsledky
5. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.  JII C LATVýsledky
1. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.  JI D ŠTTVýsledky
5. miestoJarní kvítek 2015  JII C LATVýsledky
5. miestoJarní kvítek 2015  JI C LATVýsledky
1. miestoJarní kvítek 2015  JI D ŠTTVýsledky
16.-17. miestoWDSF OPEN OLOMOUC 2015  JI LATVýsledky
16. miestoWDSF OPEN OLOMOUC 2015  JI ŠTTVýsledky
3. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JII D LATVýsledky
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JII D ŠTTVýsledky
4. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JI D LATVýsledky
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JI D ŠTTVýsledky
1. miestoSUN and FUN CUP 2015  JII D LATVýsledky
2. miestoSUN and FUN CUP 2015  JII D ŠTTVýsledky
3. miestoSUN and FUN CUP 2015  JI D LATVýsledky
2. miestoSUN and FUN CUP 2015  JI D ŠTTVýsledky
1. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JII D LATVýsledky
4. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JI D LATVýsledky
7.-8. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JI D ŠTTVýsledky
2. miestoBrno Open 2015  JI D LATVýsledky
2. miestoBrno Open 2015  JI D ŠTTVýsledky
2. miestoBrno Open 2015  JI D LATVýsledky
6. miestoBrno Open 2015  JI D ŠTTVýsledky
27. miestoBrno Open 2015  JI WDSF LATVýsledky
25. miestoBrno Open 2015  JI WDSF ŠTTVýsledky
21. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015  JI ŠTTVýsledky
6. miestoDANSOVIA GRAND GALA  JI D LATVýsledky
5.-6. miestoDANSOVIA GRAND GALA  JI D ŠTTVýsledky
17. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015  JI LATVýsledky
1. miestoAdventturnier Wien 2014  JII D LATVýsledky
5. miestoAdventturnier Wien 2014  JII D ŠTTVýsledky
3. miestoO Pohár Akadémie Tanca  JI D LATVýsledky
12. miestoO Pohár Akadémie Tanca  JI D ŠTTVýsledky
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  JI D LATVýsledky
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  JI D ŠTTVýsledky
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  JII D LATVýsledky
11. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014  JII D ŠTTVýsledky
7,-8. miestoPohár primátora Trenčín 2014  JII D LATVýsledky
13. miestoPohár primátora Trenčín 2014  JII D ŠTTVýsledky
14.-15. miestoPohár primátora Trenčín 2014  JI D LATVýsledky
17. miestoPohár primátora Trenčín 2014  JI D ŠTTVýsledky
4. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  JII E 6 tancovVýsledky
5. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  JI E 6 tancovVýsledky
17.-21. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DI-SEN ValčíkVýsledky
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  JI E 6 tancovVýsledky
5. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  JII E 6 tancovVýsledky
7. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Junior II E 6 tancovVýsledky
9. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Junior I E 6 tancovVýsledky
12. miestoDANCE SPORT FRENCH OPEN 2014  Junior I E 6 tancovVýsledky
9. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC  Junior II E 6 tancovVýsledky