Naše páry

Oliver Gratzer a Jessica Brestovanská

Veková kategória: Dospelí
STT: B
LAT: A

Posledné výsledky:
7. miestoKOMETA SERIES 2022 Dospelí A LAT5.6.2022Výsledky
12.-13. miestoGrand Prix Auterlitz 2022 Dospelí A LAT21.5.2022Výsledky
21.-22. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2021 - SLP SLP Dospelí LAT14.11.2021Výsledky
18. miestoMajstrovstvá SR 2021 v latinskoamerických tancoch Dospelí LAT28.8.2021Výsledky
12. miestoMajstrovstvá SR 2021 v latinskoamerických tancoch Do 21 rokov LAT28.8.2021Výsledky

Veková kategória: Do 21 rokov
STT: S
LAT: A

Posledné výsledky:
8. miestoWDSF World Championship 2022 Dospelí Show Dance ŠTT5.11.2022Výsledky
38.-39. miestoMajstrovstvá sveta Do 21 rokov ŠTT8.10.2022Výsledky
19.-24. miestoBEO DANCE OPEN 2022 WDSF World Open (NS) ŠTT1.10.2022Výsledky
14.-15. miestoKistelek Open 2022 WDSF World Open (NS) ŠTT17.9.2022Výsledky
5. miestoKistelek Open 2022 WDSF Open Rising Stars ŠTT17.9.2022Výsledky

Michal Kašiar a Amália Perfecká

Veková kategória: Junior II
STT: D
LAT: D

Posledné výsledky:
12.-13. miestoVajnorský Tanečný Pohár 2021 JII D LAT19.9.2021Výsledky
14. miestoLaugaricio cup 2021 JII D LAT11.9.2021Výsledky
1. miestoŽilina Dance Cup 2020 JII E 6 tancov27.6.2020Výsledky
1. miestoŽilina Dance Cup 2020 JI E 6 tancov27.6.2020Výsledky
13.-15. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2020 JI E 6 tancov7.3.2020Výsledky

Peter Kredátus a Hana Berciková

Veková kategória: Junior I
STT: D
LAT: D

Posledné výsledky:
9. miestoNEXUM CUP 2022 JI D LAT20.11.2022Výsledky
10. miestoNEXUM CUP 2022 JI D ŠTT20.11.2022Výsledky
5. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2022 JI D LAT6.11.2022Výsledky
9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2022 JI D ŠTT6.11.2022Výsledky
12.-13. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2022 47. ročník JI D LAT16.10.2022Výsledky

Martin Jaška a Michaela Spodná

Veková kategória: Junior II
STT: E
LAT: E

Posledné výsledky:
6. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2022 JII E6.11.2022Výsledky
4. miestoŽilina Dance Cup 2022 JII E12.6.2022Výsledky

Všetci naši tanečníci:

Oliver Gratzer
Martin Jaška
Jaroslav Jesenský
Michal Kašiar
Peter Kredátus
Viliam Andrezál
Enrico Anisino
Juraj Dubay
Jakub Peter Éršek
Juraj Holas
Samuel Mužlay
Branislav Rybanič
Milan Špánik
Adam Štulrajter
Tomáš Szöllösy
Matej Tereba
Marek Vörös
Ľudovít Žemlička

Hana Berciková
Jessica Brestovanská
Simona Pavlovičová
Amália Perfecká
Michaela Spodná
Lucia Biliková
Mária Božiková
Alexandra Csáderová
Kristína Filipová
Laura Hankovská
Kristína Kollerová
Daniela Kotorová
Hana Lazíková
Dominika Mifkovičová
Patrícia Mináriková
Veronika Papierniková
Nicolette Petrášová
Lucia Planková
Lucia Prívarová
Sofia Pumová
Linda Škripková
Veronika Špániková
Eva Špániková
Klára Gabriela Staroňová
Helena Wágnerová

Našich najlepších tanečníkov skrz 25 rokov existencie klubu sme ocenili uvedením do Siene slávy TŠK M+M

Môžete si tiež pozrieť všetky naše nedávne úspechy na jednom mieste.