Naše páry

Jaroslav Jesenský a Simona Pavlovičová

Veková kategória: Mládež
STT: A
LAT: A

Posledné výsledky:
18.-19. miestoRomanian international dance cup 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT24.11.2019Výsledky
46.-49. miestoRomanian international dance cup 2019 WDSF WO LAT23.11.2019Výsledky
10. miestoRomanian international dance cup 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT23.11.2019Výsledky
24. miestoAustrian Open Championships 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT15.11.2019Výsledky
13.-14. miestoSzentes Open 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT9.11.2019Výsledky

Veková kategória: Mládež
STT: B
LAT: A

Posledné výsledky:
17. miestoPohár primátora mesta Brezno 2019 SLP LAT7.12.2019Výsledky
11. miestoMaribor Open 2019 DOS A LAT30.11.2019Výsledky
20.-21. miestoMaribor Open 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT30.11.2019Výsledky
20.-21. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - 6.kolo SLP SLP LAT9.11.2019Výsledky
17.-18. miestoLaugaricio cup 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT19.10.2019Výsledky

Michal Kašiar a Amália Perfecká

Veková kategória: Junior I
STT: E
LAT: E

Posledné výsledky:
1. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2019 JI E 6 tancov10.11.2019Výsledky
6. miestoLaugaricio cup 2019 JI E 6 tancov20.10.2019Výsledky
2. miestoVajnorský tanečný pohár 2019 JI E 6 tancov15.9.2019Výsledky
4. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2019 JII E 6 tancov2.6.2019Výsledky
5. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2019 JI E 6 tancov2.6.2019Výsledky

Peter Kredátus a Hana Berciková

Veková kategória: Deti II
STT: E
LAT: E

Posledné výsledky:
13. miestoO pohár Akadémie Tanca 2019 DII E 6 tancov23.11.2019Výsledky
16. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2019 DII E 6 tancov10.11.2019Výsledky
17. miestoLaugaricio cup 2019 JI E 6 tancov20.10.2019Výsledky
14. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2019 Deti II E13.10.2019Výsledky

Všetci naši tanečníci:

Oliver Gratzer
Martin Jaška
Jaroslav Jesenský
Michal Kašiar
Peter Kredátus
Marek Vörös
Viliam Andrezál
Enrico Anisino
Juraj Dubay
Jakub Peter Éršek
Juraj Holas
Samuel Mužlay
Branislav Rybanič
Milan Špánik
Adam Štulrajter
Tomáš Szöllösy
Matej Tereba
Ľudovít Žemlička

Hana Berciková
Lucia Biliková
Simona Pavlovičová
Amália Perfecká
Lucia Prívarová
Mária Božiková
Alexandra Csáderová
Kristína Filipová
Laura Hankovská
Kristína Kollerová
Daniela Kotorová
Hana Lazíková
Dominika Mifkovičová
Patrícia Mináriková
Veronika Papierniková
Nicolette Petrášová
Lucia Planková
Sofia Pumová
Linda Škripková
Veronika Špániková
Eva Špániková
Klára Gabriela Staroňová
Helena Wágnerová

Našich najlepších tanečníkov skrz 25 rokov existencie klubu sme ocenili uvedením do Siene slávy TŠK M+M

Môžete si tiež pozrieť všetky naše nedávne úspechy na jednom mieste.