Naše páry

Späť na prehľad párov

Simona Pavlovičová

Veková kategória: Mládež
Trieda STT: A
Trieda LAT: A
Partner: Jaroslav Jesenský
Členom klubu od 20.2.2014

Výsledky

18.-19. miestoRomanian international dance cup 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT24.11.2019Výsledky
46.-49. miestoRomanian international dance cup 2019 WDSF WO LAT23.11.2019Výsledky
10. miestoRomanian international dance cup 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT23.11.2019Výsledky
24. miestoAustrian Open Championships 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT15.11.2019Výsledky
13.-14. miestoSzentes Open 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT9.11.2019Výsledky
7. miestoSzentes Open 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT9.11.2019Výsledky
3. miestoLaugaricio cup 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT19.10.2019Výsledky
11. miestoLaugaricio cup 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT19.10.2019Výsledky
6. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2019 - SLP 5.kolo SLP ŠTT12.10.2019Výsledky
15. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2019 - SLP 5.kolo SLP LAT12.10.2019Výsledky
6. miestoKistelek Open 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT29.9.2019Výsledky
17.-18. miestoKistelek Open 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT28.9.2019Výsledky
2. miestoSlovak Open Championship 2019 Viedenský Valčík22.9.2019Výsledky
20. miestoSlovak Open Championship 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT22.9.2019Výsledky
25.-26. miestoSlovak Open Championship 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT21.9.2019Výsledky
22. miestoPraha Open 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT14.9.2019Výsledky
9. miestoSzőke Tisza 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT15.6.2019Výsledky
6. miestoSzőke Tisza 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT15.6.2019Výsledky
4. miestoKošice Open 2019 DOS B LAT9.6.2019Výsledky
20. miestoKošice Open 2019 WDSF YOUTH OPEN LAT9.6.2019Výsledky
10. miestoKošice Open 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT8.6.2019Výsledky
1. miestoO cenu města Hluk 2019 Mládež B LAT1.6.2019Výsledky
8. miestoPribinov pohár 2019 - 3. kolo SLP SLP ŠTT18.5.2019Výsledky
6. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT5.5.2019Výsledky
3. miestoNovohrad Dance Open 2019 DOS B LAT28.4.2019Výsledky
17. miestoOstrava Open 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT7.4.2019Výsledky
6. miestoMajstrovstvá SR 2019 v štandardných tancoch Mládež ŠTT30.3.2019Výsledky
6. miestoMajstrovstvá SR 2019 v štandardných tancoch Do 21 rokov ŠTT30.3.2019Výsledky
1. miestoO Pohár Tanečnej školy Paškovcov 2019 DOS B LAT16.3.2019Výsledky
11. miestoBrno Open 2019 WDSF YOUTH OPEN ŠTT9.3.2019Výsledky
13. miestoMajstrovstvá SR LAT 2019 Mládež LAT23.2.2019Výsledky
1. miestoEllegance Dance Cup - 7.kolo Slovenského pohára SLP JUN D-A ŠTT8.12.2018Výsledky
2.miesto miestoMaribor Open 2018 DSE JII ŠTT2.12.2018Výsledky
4.miesto miestoKroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018 JII B LAT1.12.2018Výsledky
3. miestoO pohár Akadémie Tanca 2018 DOS B LAT18.11.2018Výsledky
11. miestoAustrian Open Championships 2018 WDSF JUNIOR II ŠTT17.11.2018Výsledky
23.-24. miestoMajstrovstvá sveta Juniorov WDSF JUNIOR ŠTT3.11.2018Výsledky
1. miestoLaugaricio cup 2018 WDSF JUNIOR II ŠTT21.10.2018Výsledky
3. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2018 - 5.kolo Slovenského pohára SLP JUN D-A LAT13.10.2018Výsledky
1. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2018 - 5.kolo Slovenského pohára SLP JUN D-A ŠTT13.10.2018Výsledky
5. miestoBeograd Open 2018 WDSF JUNIOR II ŠTT30.9.2018Výsledky
22.-23. miestoBeograd Open 2018 WDSF Mládež ŠTT29.9.2018Výsledky
3. miestoSlovak Open Championship 2018 DSE JII ŠTT23.9.2018Výsledky
10. miestoSlovak Open Championship 2018 WDSF Mládež ŠTT23.9.2018Výsledky
7. miestoSlovak Open Championship 2018 DSE JII LAT22.9.2018Výsledky
63.-66. miestoGERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2018 JII OPEN ŠTT10.8.2018Výsledky
47. miestoGERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2018 JII OPEN 10 Tancov7.8.2018Výsledky
9. miestoKošice Open 2018 WDSF Mládež ŠTT10.6.2018Výsledky
4. miestoKošice Open 2018 JUN II OPEN ŠTT9.6.2018Výsledky
3. miestoKošice Open 2018 DOS B LAT9.6.2018Výsledky
8. miestoPribinov Pohár - 3. kolo SLP JUN D-A LAT19.5.2018Výsledky
1. miestoPribinov Pohár - 3. kolo SLP JUN D-A ŠTT19.5.2018Výsledky
7. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2018 WDSF Mládež ŠTT6.5.2018Výsledky
5. miestoDance Attack Dance Cup 2018 - 2.kolo SLP JUN D-A LAT28.4.2018Výsledky
1. miestoDance Attack Dance Cup 2018 - 2.kolo SLP JUN D-A ŠTT28.4.2018Výsledky
26.-27. miestoUžhorod Open 2018 WDSF Mládež ŠTT22.4.2018Výsledky
13.-14. miestoUžhorod Open 2018 JII Open ŠTT21.4.2018Výsledky
16. miestoUžhorod Open 2018 JII Open LAT21.4.2018Výsledky
4. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov DOS B LAT14.4.2018Výsledky
1. miestoMajstrovstvá SR 2018 v štandardných tancoch 2018 JII ŠTT24.3.2018Výsledky
8. miestoMajstrovstvá SR LAT 2018 JII LAT3.3.2018Výsledky
2. miestoMajstrovstvá SR v 10 tancoch 2018 JII 10T10.2.2018Výsledky
4. miestoZimní taneční pohár 2018 JII B LAT14.1.2018Výsledky
1. miestoZimní taneční pohár 2018 JII B ŠTT14.1.2018Výsledky
4. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2018 JII B LAT13.1.2018Výsledky
2. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2018 JII B ŠTT13.1.2018Výsledky
5. miestoTrnavský pohár 2017 - 7.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT9.12.2017Výsledky
9. miestoMaribor Open 2017 WDSF JII ŠTT3.12.2017Výsledky
4. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 DOS B ŠTT25.11.2017Výsledky
2. miestoO pohár Akadémie tanca 2017 DOS B ŠTT25.11.2017Výsledky
23. miestoAustrian Open Championship 2017 WDSF JUNIOR II ŠTT16.11.2017Výsledky
11. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II LAT11.11.2017Výsledky
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP SLP JUNIOR I+II ŠTT11.11.2017Výsledky
3. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII B LAT5.11.2017Výsledky
1. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017 JII B ŠTT5.11.2017Výsledky
5. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 DOS B LAT22.10.2017Výsledky
2. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017 DOS B ŠTT22.10.2017Výsledky
13. miesto3º Trofeo Star Cup 2017 JII LAT8.10.2017Výsledky
1. miesto3º Trofeo Star Cup 2017 JII ŠTT8.10.2017Výsledky
4. miestoParketový tiger 2017 - SLP 4.kolo SLP JUNIOR I+II LAT30.9.2017Výsledky
4. miestoParketový tiger 2017 - SLP 4.kolo SLP JUNIOR I+II ŠTT30.9.2017Výsledky
8. miestoCroatian Trophy 2017 WDSF JUNIOR II ŠTT23.9.2017Výsledky
44. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II LAT10.9.2017Výsledky
18.-19. miestoSlovak Open Championship 2017 DSE JUNIOR II ŠTT10.9.2017Výsledky
9. miestoSlovak Open Championship 2017 Viedenský valčík10.9.2017Výsledky
34.-35. miestoSlovak Open Championship 2017 WDSF YOUTH STT9.9.2017Výsledky
6. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS B LAT4.6.2017Výsledky
2. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017 DOS B ŠTT4.6.2017Výsledky
7. miestoJaro a Jaro Junior 2017 JII B LAT3.6.2017Výsledky
3. miestoJaro a Jaro Junior 2017 JII B ŠTT3.6.2017Výsledky
3. miestoCena SVČ a města Hodonína 2017 JII B LAT3.6.2017Výsledky
1. miestoCena SVČ a města Hodonína 2017 JII B ŠTT3.6.2017Výsledky
5. miestoPribinov pohár 2017 SLP JUN ŠTT20.5.2017Výsledky
12. miestoZagreb Open 2017 WDSF Junior II LAT6.5.2017Výsledky
6. miestoZagreb Open 2017 WDSF Junior II ŠTT6.5.2017Výsledky
29. miestoBuda Open 2017 WDSF Junior II LAT30.4.2017Výsledky
7.-8. miestoBuda Open 2017 WDSF Junior II ŠTT29.4.2017Výsledky
8. miestoMajstrovstvá SR v 10T 2017 JII 10T8.4.2017Výsledky
28. miestoDSE European Children Grand Prix Junior II JII LAT1.4.2017Výsledky
15.-16. miestoDSE European Children Grand Prix Junior II JII ŠTT1.4.2017Výsledky
6. miestoMajstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch 2017 JII ŠTT18.3.2017Výsledky
9.-10. miestoMajstrovstvá SR LAT 2017 JII LAT25.2.2017Výsledky
11. miestoPohár primátora mesta Levice 2016 SLP JUN LAT10.12.2016Výsledky
7. miestoPohár primátora mesta Levice 2016 SLP JUN ŠTT10.12.2016Výsledky
6. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2016 JII B LAT3.12.2016Výsledky
2. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2016 JII B ŠTT3.12.2016Výsledky
11. miestoAustrian Open Championship 2016 WDSF Junior I ŠTT19.11.2016Výsledky
8. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016 JII B LAT12.11.2016Výsledky
4. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016 JII B ŠTT12.11.2016Výsledky
2. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JII B ŠTT5.11.2016Výsledky
2. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JII C LAT5.11.2016Výsledky
2. miestoDvectis Kometa Cup 2016 JI C LAT5.11.2016Výsledky
1. miestoKometa Low Cost 2016 JII C LAT23.10.2016Výsledky
1. miestoKometa Low Cost 2016 JI C LAT23.10.2016Výsledky
5. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 JI C LAT15.10.2016Výsledky
17.-18. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 SLP JUN LAT15.10.2016Výsledky
9.-10. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016 SLP JUN ŠTT15.10.2016Výsledky
1. miestoParketový tiger 2016 JII C LAT1.10.2016Výsledky
17. miestoParketový tiger 2016 SLP JUN LAT1.10.2016Výsledky
9.-10. miestoParketový tiger 2016 SLP JUN ŠTT1.10.2016Výsledky
5. miestoTaneční festival TK GRADACE 2016 JII B ŠTT24.9.2016Výsledky
4. miestoTaneční festival TK GRADACE 2016 JI C LAT24.9.2016Výsledky
4. miestoCROATIAN TROPHY 2016 WDSF Junior I LAT18.9.2016Výsledky
14. miestoCROATIAN TROPHY 2016 WDSF Junior II LAT18.9.2016Výsledky
11. miestoCROATIAN TROPHY 2016 WDSF Junior II ŠTT17.9.2016Výsledky
2. miestoCROATIAN TROPHY 2016 WDSF Junior I ŠTT17.9.2016Výsledky
9. miestoSlovak Open Championship 2016 WDSF Junior I ŠTT11.9.2016Výsledky
10. miestoSlovak Open Championship 2016 Viedenský valčík10.9.2016Výsledky
17. miestoSlovak Open Championship 2016 WDSF Junior I LAT10.9.2016Výsledky
21.-22. miestoPraha Open 2016 WDSF Junior I LAT4.9.2016Výsledky
14.-15. miestoPraha Open 2016 WDSF Junior I ŠTT3.9.2016Výsledky
4. miestoO pohár barona Trencka  JI C LATVýsledky
1. miestoO pohár barona Trencka  JII B ŠTTVýsledky
2. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII C LATVýsledky
1. miestoJaro a Jaro Junior 2016  JII B ŠTTVýsledky
3. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016  JII C LATVýsledky
6. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016  JI C LATVýsledky
3. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016  JII B ŠTTVýsledky
1. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JI C LATVýsledky
1. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JI C ŠTTVýsledky
1. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016  JII C LATVýsledky
7. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A ŠTTVýsledky
14. miestoPribinov pohár 2016 - SLP  JI+JII D-A ŠTTVýsledky
8. miestoPribinov pohár 2016  JII C LATVýsledky
3. miestoPribinov pohár 2016  JII C ŠTTVýsledky
2. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JII C ŠTTVýsledky
4. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JII C LATVýsledky
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JI C LATVýsledky
2. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016  JI C ŠTTVýsledky
3. miestoPegaFun Dance Cup 2016  JI C ŠTTVýsledky
10. miestoPegaFun Dance Cup 2016  JI C LATVýsledky
2. miestoBlanenský Danza Cup 2016  JII C LATVýsledky
3. miestoBlanenský Danza Cup 2016  JII C ŠTTVýsledky
5. miestoBlanenský Danza Cup 2016  JI C LATVýsledky
2. miestoBlanenský Danza Cup 2016  JI C ŠTTVýsledky
5. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JI C LATVýsledky
2. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JI C ŠTTVýsledky
8. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JII C LATVýsledky
7. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016  JII C ŠTTVýsledky
6. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII C LATVýsledky
3. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JII C ŠTTVýsledky
6. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JI C LATVýsledky
3. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak  JI C ŠTTVýsledky
3. miestoBřeclavská romance 2016  JI C ŠTTVýsledky
5. miestoBřeclavská romance 2016  JI C LATVýsledky
8. miestoBřeclavská romance 2016  JII C LATVýsledky
6. miestoMajstrovstvá SR 2016 v štandardných tancoch  JI ŠTTVýsledky
4. miestoMegga Dance Cup 2016  JI C ŠTTVýsledky
6. miestoMegga Dance Cup 2016  JI C LATVýsledky
10. miestoMegga Dance Cup 2016  JII C LATVýsledky
3. miestoMegga Dance Cup 2016  JII C ŠTTVýsledky
12. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch  JI LATVýsledky
8. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016  JII C LATVýsledky
6. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016  JII C ŠTTVýsledky
11. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016  JII C LATVýsledky
2. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016  JII C ŠTTVýsledky
13. miestoMajstrovstvá SR 2016 v 10T  JI 10 TancovVýsledky
4. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JII D LATVýsledky
7. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JI D LATVýsledky
4. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JII C ŠTTVýsledky
3. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016  JI C ŠTTVýsledky
1. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JII D LATVýsledky
5. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JII C ŠTTVýsledky
7. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JI C ŠTTVýsledky
7. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016  JI D LATVýsledky
2. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JII D LATVýsledky
3. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JII C ŠTTVýsledky
5. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JI C ŠTTVýsledky
7. miestoZimný festival tanca KTC 2015  JI D LATVýsledky
1. miestoJuventus Adventturnier 2015  JI C ŠTTVýsledky
24.-25. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP  JI+JII OPEN ŠTTVýsledky
28. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky
1. miestoTrnavský pohár 2015  JII D LATVýsledky
2. miestoTrnavský pohár 2015  JI D LATVýsledky
8. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015  JI C ŠTTVýsledky
5. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015  JI D LATVýsledky
6.-9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JI D LATVýsledky
2. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JI C ŠTTVýsledky
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JII C ŠTTVýsledky
11. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015  JII D LATVýsledky
33. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT  JI+JII OPEN LATVýsledky
27. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT  JI+JII OPEN ŠTTVýsledky
3. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JI D LATVýsledky
1. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JI D ŠTTVýsledky
5. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JII C ŠTTVýsledky
2. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015  JII D LATVýsledky
18. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015  JI D LATVýsledky
1. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015  JI D ŠTTVýsledky
37. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky
25. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP  JI+JII OPEN ŠTTVýsledky
19.-20. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015  JI D LATVýsledky
1. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015  JI D ŠTTVýsledky
11. miestoParketový tiger 2015  JII D LATVýsledky
4. miestoParketový tiger 2015  JII D ŠTTVýsledky
7. miestoParketový tiger 2015  JI D LATVýsledky
2. miestoParketový tiger 2015  JI D ŠTTVýsledky
27. miestoParketový tiger 2015 - SLP  JI+JII OPEN LATVýsledky
21. miestoParketový tiger 2015 - SLP  JI+JII OPEN ŠTTVýsledky
10.-12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  DI-SEN.IV VWVýsledky
12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI OPEN LATVýsledky
14. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI OPEN ŠTTVýsledky
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JII D ŠTTVýsledky
6. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI D LATVýsledky
12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015  JI D ŠTTVýsledky
8. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JII D LATVýsledky
6. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JII D ŠTTVýsledky
12. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JI D LATVýsledky
5. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015  JI D ŠTTVýsledky
12. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015  JI D LATVýsledky
5. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015  JI D ŠTTVýsledky
7. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.  JI D LATVýsledky
3. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.  JI D ŠTTVýsledky
9. miesto Poděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.  JII D ŠTTVýsledky
18. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JII D LATVýsledky
14. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JII D ŠTTVýsledky
24. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JI D LATVýsledky
21. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015  JI D ŠTTVýsledky
19. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JII D LATVýsledky
14.-15. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JII D ŠTTVýsledky
20.-21. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JI D LATVýsledky
14. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015  JI D ŠTTVýsledky
20.-22. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JII D LATVýsledky
18. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JII D ŠTTVýsledky
23.-25. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JI D LATVýsledky
18.-19. miestoNitriansky tanečný festival 2015  JI D ŠTTVýsledky
11.-13. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf  JI+JII D LATVýsledky
4. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf  JI+JII D ŠTTVýsledky
17. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015  JI D LATVýsledky
14. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015  JI D ŠTTVýsledky
18. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015  JII D LATVýsledky
16.-17. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015  JII D ŠTTVýsledky
20. miestoDANSOVIA GRAND GALA  JI D LATVýsledky
16.-17. miestoDANSOVIA GRAND GALA  JI D ŠTTVýsledky
5. miestoAdventturnier Wien 2014  DI-JII E 4 tanceVýsledky
16. miestoO Pohár Akadémie Tanca  JI E 6 tancovVýsledky
12. miestoO Pohár Akadémie Tanca  DII E 6 tancovVýsledky
12. miestoPohár primátora Trenčín 2014  JI E 6 tancovVýsledky
8.-9. miestoPohár primátora Trenčín 2014  DII E 6 tancovVýsledky
14. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  JI E 6 tancovVýsledky
11. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo  DII E 6 tancovVýsledky
17.-21. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DI-SEN ValčíkVýsledky
10. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  DII E 6 tancovVýsledky
9. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014  JI E 6 tancovVýsledky
8. miestoTanečný Juniáles KTC  Deti II E 6 tancovVýsledky
13. miestoTanečný Juniáles KTC  Junior I E 6 tancovVýsledky
15. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Junior I E 6 tancovVýsledky
10.-11. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo  Deti II E 6 tancovVýsledky