Naše páry

Späť na prehľad párov

Výsledky všetkých našich párov

Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
17. miestoPohár primátora mesta Brezno 2019
SLP LAT
7.12.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
11. miestoMaribor Open 2019
DOS A LAT
30.11.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
20.-21. miestoMaribor Open 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
30.11.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
18.-19. miestoRomanian international dance cup 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
24.11.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
46.-49. miestoRomanian international dance cup 2019
WDSF WO LAT
23.11.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10. miestoRomanian international dance cup 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
23.11.2019Výsledky
Peter Kredátus a
Hana Berciková
13. miestoO pohár Akadémie Tanca 2019
DII E 6 tancov
23.11.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
24. miestoAustrian Open Championships 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
15.11.2019Výsledky
Peter Kredátus a
Hana Berciková
16. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2019
DII E 6 tancov
10.11.2019Výsledky
Michal Kašiar a
Amália Perfecká
1. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2019
JI E 6 tancov
10.11.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
20.-21. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - 6.kolo SLP
SLP LAT
9.11.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
13.-14. miestoSzentes Open 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
9.11.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoSzentes Open 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
9.11.2019Výsledky
Michal Kašiar a
Amália Perfecká
6. miestoLaugaricio cup 2019
JI E 6 tancov
20.10.2019Výsledky
Peter Kredátus a
Hana Berciková
17. miestoLaugaricio cup 2019
JI E 6 tancov
20.10.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoLaugaricio cup 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
19.10.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoLaugaricio cup 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
19.10.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
17.-18. miestoLaugaricio cup 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
19.10.2019Výsledky
Peter Kredátus a
Hana Berciková
14. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2019
Deti II E
13.10.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2019 - SLP 5.kolo
SLP ŠTT
12.10.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
15. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2019 - SLP 5.kolo
SLP LAT
12.10.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
17. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2019 - SLP 5.kolo
SLP LAT
12.10.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoKistelek Open 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
29.9.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
17.-18. miestoKistelek Open 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
28.9.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoSlovak Open Championship 2019
Viedenský Valčík
22.9.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10.-12. miestoSlovak Open Championship 2019
Viedenský Valčík
22.9.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
20. miestoSlovak Open Championship 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
22.9.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
53. miestoSlovak Open Championship 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
22.9.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
6. miestoSlovak Open Championship 2019
DOS RS LAT
21.9.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
25.-26. miestoSlovak Open Championship 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
21.9.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
31.-32. miestoSlovak Open Championship 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
21.9.2019Výsledky
Michal Kašiar a
Amália Perfecká
2. miestoVajnorský tanečný pohár 2019
JI E 6 tancov
15.9.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
22. miestoPraha Open 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
14.9.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9. miestoSzőke Tisza 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
15.6.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
20.-21. miestoSzőke Tisza 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
15.6.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoSzőke Tisza 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
15.6.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10.-12. miestoSzőke Tisza 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
15.6.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
5. miestoKošice Open 2019
DOS A LAT
9.6.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoKošice Open 2019
DOS B LAT
9.6.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
20. miestoKošice Open 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
9.6.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
32. miestoKošice Open 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
9.6.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
14. miestoKošice Open 2019
DOS B ŠTT
8.6.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10. miestoKošice Open 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
8.6.2019Výsledky
Michal Kašiar a
Amália Perfecká
4. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2019
JII E 6 tancov
2.6.2019Výsledky
Martin Jaška a
Dominika Mifkovičová
7. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2019
JII E 6 tancov
2.6.2019Výsledky
Michal Kašiar a
Amália Perfecká
5. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2019
JI E 6 tancov
2.6.2019Výsledky
Martin Jaška a
Dominika Mifkovičová
10. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2019
JI E 6 tancov
2.6.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoO cenu města Hluk 2019
Mládež B LAT
1.6.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoPribinov pohár 2019 - 3. kolo SLP
SLP ŠTT
18.5.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
14. miestoPribinov pohár 2019 - 3. kolo SLP
SLP LAT
18.5.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
5.5.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
15.-16. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
4.5.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2019
DOS A LAT
4.5.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoNovohrad Dance Open 2019
DOS B LAT
28.4.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
24. miestoDance Attack Dance Cup 2019 - 2.kolo SLP
SLP LAT
27.4.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
17. miestoOstrava Open 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
7.4.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
23. miestoRUŽOMBEROK OPEN 2019 - 1.kolo SLP
SLP LAT
6.4.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoMajstrovstvá SR 2019 v štandardných tancoch
Mládež ŠTT
30.3.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoMajstrovstvá SR 2019 v štandardných tancoch
Do 21 rokov ŠTT
30.3.2019Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Klára Gabriela Staroňová
9. miestoBřeclavská romance 2019
DOS D ŠTT
16.3.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoO Pohár Tanečnej školy Paškovcov 2019
DOS B LAT
16.3.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
41. miestoBrno Open 2019
WDSF YOUTH OPEN LAT
9.3.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoBrno Open 2019
WDSF YOUTH OPEN ŠTT
9.3.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
13. miestoMajstrovstvá SR LAT 2019
Mládež LAT
23.2.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
16.-18. miestoMajstrovstvá SR LAT 2019
Mládež LAT
23.2.2019Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
15. miestoMajstrovstvá SR LAT 2019
Do 21 rokov LAT
23.2.2019Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoEllegance Dance Cup - 7.kolo Slovenského pohára
SLP JUN D-A ŠTT
8.12.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2.miesto miestoMaribor Open 2018
DSE JII ŠTT
2.12.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
23.miesto miestoMaribor Open 2018
WDSF Mládež LAT
2.12.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
14.miesto miestoMaribor Open 2018
DOS A LAT
2.12.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4.miesto miestoKroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
JII B LAT
1.12.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoO pohár Akadémie Tanca 2018
DOS B LAT
18.11.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoAustrian Open Championships 2018
WDSF JUNIOR II ŠTT
17.11.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
55.-57. miestoAustrian Open Championships 2018
WDSF Mládež LAT
17.11.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
24. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - 6.kolo Slovenského pohára
DOS B-S LAT
10.11.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
23.-24. miestoMajstrovstvá sveta Juniorov
WDSF JUNIOR ŠTT
3.11.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
13.-15. miestoLaugaricio cup 2018
WDSF Mládež LAT
21.10.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoLaugaricio cup 2018
WDSF JUNIOR II ŠTT
21.10.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2018 - 5.kolo Slovenského pohára
SLP JUN D-A LAT
13.10.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2018 - 5.kolo Slovenského pohára
SLP JUN D-A ŠTT
13.10.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
20.-21. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2018 - 5.kolo Slovenského pohára
DOS B-S LAT
13.10.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2018
DOS B LAT
13.10.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoBeograd Open 2018
WDSF JUNIOR II ŠTT
30.9.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
22.-23. miestoBeograd Open 2018
WDSF Mládež ŠTT
29.9.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoSlovak Open Championship 2018
DSE JII ŠTT
23.9.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10. miestoSlovak Open Championship 2018
WDSF Mládež ŠTT
23.9.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoSlovak Open Championship 2018
DSE JII LAT
22.9.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
23. miestoSlovak Open Championship 2018
WDSF Mládež LAT
22.9.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
35.-35. miestoSlovak Open Championship 2018
WDSF Dospelí LAT
22.9.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
63.-66. miestoGERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2018
JII OPEN ŠTT
10.8.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
47. miestoGERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2018
JII OPEN 10 Tancov
7.8.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
5. miestoKOMETA LOW COST 2018
DOS C ŠTT
10.6.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9. miestoKošice Open 2018
WDSF Mládež ŠTT
10.6.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
13. miestoKošice Open 2018
DOS B ŠTT
10.6.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
5. miestoJaro a Jaro Junior 2018
DOS C LAT
9.6.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
6. miestoJaro a Jaro Junior 2018
DOS C ŠTT
9.6.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
19. miestoKošice Open 2018
WDSF Mládež LAT
9.6.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoKošice Open 2018
JUN II OPEN ŠTT
9.6.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
9. miestoKošice Open 2018
DOS B LAT
9.6.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoKošice Open 2018
DOS B LAT
9.6.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
9. miestoCENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA 2018
DOS C LAT
2.6.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
2. miestoCENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA 2018
DOS C ŠTT
2.6.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoCENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA 2018
DOS B LAT
2.6.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
6. miestoCENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA 2018
DOS B ŠTT
2.6.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
33.-34. miestoBANDI OK DANCE OPEN 2018
WDSF Mládež LAT
19.5.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
14. miestoPribinov Pohár
DOS C LAT
19.5.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
13. miestoPribinov Pohár
DOS C ŠTT
19.5.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoPribinov Pohár - 3. kolo SLP
JUN D-A LAT
19.5.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoPribinov Pohár - 3. kolo SLP
JUN D-A ŠTT
19.5.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2018
WDSF Mládež ŠTT
6.5.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
11. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2018
WDSF Mládež LAT
5.5.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2018
DOS B LAT
5.5.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
13. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2018
DOS B ŠTT
5.5.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoDance Attack Dance Cup 2018 - 2.kolo SLP
JUN D-A LAT
28.4.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoDance Attack Dance Cup 2018 - 2.kolo SLP
JUN D-A ŠTT
28.4.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
26.-27. miestoUžhorod Open 2018
WDSF Mládež ŠTT
22.4.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
13.-14. miestoUžhorod Open 2018
JII Open ŠTT
21.4.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
16. miestoUžhorod Open 2018
JII Open LAT
21.4.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov
DOS B LAT
14.4.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
5. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov
DOS B LAT
14.4.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
9. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov
DOS B ŠTT
14.4.2018Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
11. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov
DOS B ŠTT
14.4.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
11. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov
DOS C LAT
14.4.2018Výsledky
Marek Vörös a
Alexandra Csáderová
13. miestoIII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov
DOS C ŠTT
14.4.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
28.-29. miestoRUŽOMBEROK OPEN 2018 - 1.kolo Slovenského pohára
DOS B-S LAT
7.4.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
4. miestoRUŽOMBEROK OPEN 2018
DOS B LAT
7.4.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoMajstrovstvá SR 2018 v štandardných tancoch 2018
JII ŠTT
24.3.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoMajstrovstvá SR LAT 2018
JII LAT
3.3.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
16.-17. miestoMajstrovstvá SR LAT 2018
Mládež LAT
3.3.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoMajstrovstvá SR v 10 tancoch 2018
JII 10T
10.2.2018Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16. miestoMajstrovstvá SR v 10 tancoch 2018
JII 10T
10.2.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
17. miestoMajstrovstvá SR v 10 tancoch 2018
Mládež 10T
10.2.2018Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
3. miestoGRAND GALA INTERNATIONAL OPEN 2018
DOS B LAT
3.2.2018Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoGRAND GALA INTERNATIONAL OPEN 2018
JII C LAT
3.2.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoZimní taneční pohár 2018
JII B LAT
14.1.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoZimní taneční pohár 2018
JII B ŠTT
14.1.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2018
JII B LAT
13.1.2018Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2018
JII B ŠTT
13.1.2018Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
2. miestoVánoce ve Starletu aneb pražská klika opět v porotě 2017
JII C ŠTT
17.12.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
12.-13. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017
JII C LAT
10.12.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5.-6. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017
JII C ŠTT
10.12.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoZimní cena TK Orel Telnice 2017
JII C ŠTT
10.12.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
7. miestoTrnavský pohár 2017 - 7.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II LAT
9.12.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoTrnavský pohár 2017 - 7.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II LAT
9.12.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
6. miestoTrnavský pohár 2017
JII C LAT
9.12.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoTrnavský pohár 2017
JII C ŠTT
9.12.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
4. miestoTrnavský pohár 2017
JII C ŠTT
9.12.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
3. miestoTrnavský pohár 2017
JII C ŠTT
9.12.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9. miestoMaribor Open 2017
WDSF JII ŠTT
3.12.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoO pohár Akadémie tanca 2017
DOS B ŠTT
25.11.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoO pohár Akadémie tanca 2017
DOS B ŠTT
25.11.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14.-16. miestoO pohár Akadémie tanca 2017
JII C LAT
25.11.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoO pohár Akadémie tanca 2017
JII C ŠTT
25.11.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoO pohár Akadémie tanca 2017
JII C ŠTT
25.11.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
23. miestoAustrian Open Championship 2017
WDSF JUNIOR II ŠTT
16.11.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
30.-31. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II LAT
11.11.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
23.-24. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II LAT
11.11.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II LAT
11.11.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II LAT
11.11.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
31. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II ŠTT
11.11.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
28.-29. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II ŠTT
11.11.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
18.-19. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II ŠTT
11.11.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017 - 6.kolo SLP
SLP JUNIOR I+II ŠTT
11.11.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
12.-13. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017
JII C LAT
11.11.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017
JII C LAT
11.11.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
12.-13. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017
JII C ŠTT
11.11.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017
JII C ŠTT
11.11.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2017
JII C ŠTT
11.11.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017
JII B LAT
5.11.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017
JII B LAT
5.11.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
11. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017
JII C LAT
5.11.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
2. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017
JII C LAT
5.11.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017
JII B ŠTT
5.11.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017
JII C ŠTT
5.11.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
7. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017
JII C ŠTT
5.11.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
5. miestoXVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix 2017
JII C ŠTT
5.11.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
4. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017
DOS B LAT
22.10.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017
DOS B LAT
22.10.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017
DOS B ŠTT
22.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
5. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017
JII C LAT
22.10.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017
JII C ŠTT
22.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
6. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2017
JII C ŠTT
22.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
18. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2017 - SLP 5.kolo
SLP JUNIOR I+II LAT
14.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
29.-30. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2017 - SLP 5.kolo
SLP JUNIOR I+II ŠTT
14.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
5. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2017
JII C ŠTT
14.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
11. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2017
JII C ŠTT
14.10.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
13. miesto3º Trofeo Star Cup 2017
JII LAT
8.10.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miesto3º Trofeo Star Cup 2017
JII ŠTT
8.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
1. miestoVajnorský tanečný pohár 2017
JII D LAT
8.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
2. miestoPohár primátora mesta Levice 2017
JII D LAT
1.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
4. miestoPohár primátora mesta Levice 2017
JII C ŠTT
1.10.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
1. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2017
JII D LAT
30.9.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
4. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2017
JII C ŠTT
30.9.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoParketový tiger 2017 - SLP 4.kolo
SLP JUNIOR I+II LAT
30.9.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
22. miestoParketový tiger 2017 - SLP 4.kolo
SLP JUNIOR I+II LAT
30.9.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoParketový tiger 2017 - SLP 4.kolo
SLP JUNIOR I+II ŠTT
30.9.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13.-14. miestoParketový tiger 2017 - SLP 4.kolo
SLP JUNIOR I+II ŠTT
30.9.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13.-14. miestoParketový tiger 2017
JII C LAT
30.9.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
4. miestoParketový tiger 2017
JII C ŠTT
30.9.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
1. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017
JII D LAT
23.9.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7.-8. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017
JII C LAT
23.9.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017
JII C ŠTT
23.9.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
5. miestoTaneční festival TK GRADACE 2017
JII C ŠTT
23.9.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoCroatian Trophy 2017
WDSF JUNIOR II ŠTT
23.9.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
3. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017
DOS B LAT
16.9.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017
JII B LAT
16.9.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
8. miestoEUROPA SC DANCE CUP 2017
JII C ŠTT
16.9.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
40.-41. miestoSlovak Open Championship 2017
DSE JUNIOR II LAT
10.9.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
44. miestoSlovak Open Championship 2017
DSE JUNIOR II LAT
10.9.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
55. miestoSlovak Open Championship 2017
DSE JUNIOR II LAT
10.9.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
18.-19. miestoSlovak Open Championship 2017
DSE JUNIOR II ŠTT
10.9.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
44.-45. miestoSlovak Open Championship 2017
DSE JUNIOR II ŠTT
10.9.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
52. miestoSlovak Open Championship 2017
DSE JUNIOR II ŠTT
10.9.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9. miestoSlovak Open Championship 2017
Viedenský valčík
10.9.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10.-12. miestoSlovak Open Championship 2017
Viedenský valčík
10.9.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
10.-12. miestoSlovak Open Championship 2017
Viedenský valčík
10.9.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
13.-14. miestoSlovak Open Championship 2017
Viedenský valčík
10.9.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
56. miestoSlovak Open Championship 2017
WDSF YOUTH LAT
10.9.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
34.-35. miestoSlovak Open Championship 2017
WDSF YOUTH STT
9.9.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoO pohár baróna Trencka 2017
JII B LAT
18.6.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
3. miestoO pohár baróna Trencka 2017
JII C ŠTT
18.6.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
7. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS B LAT
4.6.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS B LAT
4.6.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS B ŠTT
4.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
14. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS C ŠTT
4.6.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
9. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS D LAT
4.6.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
6.-7. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS D LAT
4.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
4. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS D LAT
4.6.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
8. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS D ŠTT
4.6.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
6. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS D ŠTT
4.6.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
5. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
DOS D ŠTT
4.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
10. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII C ŠTT
4.6.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
5. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII C ŠTT
4.6.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
14. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII D LAT
4.6.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
13. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII D LAT
4.6.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
10. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII D LAT
4.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
3. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII D LAT
4.6.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
13. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII D ŠTT
4.6.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
8. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII D ŠTT
4.6.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
5. miestoII.ročník Pohár starostu MČ Bratislava Ružinov 2017
JII D ŠTT
4.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
5. miestoŽilina Dance Cup 2017
JII D LAT
4.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
4. miestoŽilina Dance Cup 2017
JII D ŠTT
4.6.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
3. miestoKometa Low Cost 2017
JII C ŠTT
4.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
1. miestoKometa Low Cost 2017
JII D LAT
4.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
1. miestoKometa Low Cost 2017
JII D ŠTT
4.6.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoJaro a Jaro Junior 2017
JII B LAT
3.6.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoJaro a Jaro Junior 2017
JII B ŠTT
3.6.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
3. miestoJaro a Jaro Junior 2017
JII B LAT
3.6.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
5. miestoJaro a Jaro Junior 2017
JII C ŠTT
3.6.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoCena SVČ a města Hodonína 2017
JII B LAT
3.6.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoCena SVČ a města Hodonína 2017
JII B ŠTT
3.6.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
1. miestoO cenu města Hluk 2017
JII D LAT
27.5.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
1. miestoO cenu města Hluk 2017
JII D ŠTT
27.5.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
15. miestoPribinov pohár 2017
JII D LAT
20.5.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
6. miestoPribinov pohár 2017
JII D LAT
20.5.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
12. miestoPribinov pohár 2017
JII D ŠTT
20.5.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
6. miestoPribinov pohár 2017
JII D ŠTT
20.5.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
30. miestoPribinov pohár 2017
SLP JUN LAT
20.5.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10. miestoPribinov pohár 2017
SLP JUN LAT
20.5.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
25. miestoPribinov pohár 2017
SLP JUN ŠTT
20.5.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
20.-21. miestoPribinov pohár 2017
SLP JUN ŠTT
20.5.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoPribinov pohár 2017
SLP JUN ŠTT
20.5.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2017
JII C LAT
7.5.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2017
JII C ŠTT
7.5.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
12. miestoZagreb Open 2017
WDSF Junior II LAT
6.5.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoZagreb Open 2017
WDSF Junior II ŠTT
6.5.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
29. miestoBuda Open 2017
WDSF Junior II LAT
30.4.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7.-8. miestoBuda Open 2017
WDSF Junior II ŠTT
29.4.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
19. miestoMajstrovstvá SR v 10T 2017
JII 10T
8.4.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
9. miestoMajstrovstvá SR v 10T 2017
JII 10T
8.4.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoMajstrovstvá SR v 10T 2017
JII 10T
8.4.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
12. miestoBrno Open 2017
JII C LAT
2.4.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
2. miestoBrno Open 2017
JII C ŠTT
2.4.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
28. miestoDSE European Children Grand Prix Junior II
JII LAT
1.4.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
15.-16. miestoDSE European Children Grand Prix Junior II
JII ŠTT
1.4.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
13. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017
JII C ŠTT
1.4.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017
JII C ŠTT
1.4.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
17. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017
JII D LAT
1.4.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
16. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017
JII D LAT
1.4.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
13. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017
JII D LAT
1.4.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
13.-14. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017
JII D ŠTT
1.4.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
10. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017
JII D ŠTT
1.4.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
11. miestoPohár Pezinského kultúrneho centra 2017
JII D ŠTT
1.4.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
13.-14. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017 - SLP 1.kolo
SLP JUN ŠTT
25.3.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10.-12. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017 - SLP 1.kolo
SLP JUN LAT
25.3.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
12. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD 2017
Dospelí B LAT
25.3.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
6. miestoBřeclavská romance 2017
JII D LAT
18.3.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
11. miestoBřeclavská romance 2017
JII D LAT
18.3.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
5. miestoBřeclavská romance 2017
JII D ŠTT
18.3.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
8. miestoBřeclavská romance 2017
JII D ŠTT
18.3.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
23.-24. miestoMajstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch 2017
JII ŠTT
18.3.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
22. miestoMajstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch 2017
JII ŠTT
18.3.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoMajstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch 2017
JII ŠTT
18.3.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
13. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2017
Dospelí B LAT
4.3.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2017
JII C ŠTT
4.3.2017Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9.-10. miestoMajstrovstvá SR LAT 2017
JII LAT
25.2.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
11.-12. miestoMajstrovstvá SR LAT 2017
JII LAT
25.2.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
7. miestoLedová vločka ve STARLETU 2017
JII D LAT
12.2.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
6. miestoLedová vločka ve STARLETU 2017
JII D ŠTT
12.2.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII C LAT
29.1.2017Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII C ŠTT
29.1.2017Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII C ŠTT
29.1.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
24. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII D LAT
29.1.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
23. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII D LAT
29.1.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
20. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII D LAT
29.1.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
17. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII D LAT
29.1.2017Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
18. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII D ŠTT
29.1.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
12.-13. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII D ŠTT
29.1.2017Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
12.-13. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII D ŠTT
29.1.2017Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
4. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2017
JII D ŠTT
29.1.2017Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
5. miestoDance Sport festival Hodonín Grand Prix Jihomoravského kraje 2016
JII D LAT
17.12.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
3. miestoDance Sport festival Hodonín Grand Prix Jihomoravského kraje 2016
JII D LAT
17.12.2016Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
5. miestoDance Sport festival Hodonín Grand Prix Jihomoravského kraje 2016
JII D ŠTT
17.12.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
4. miestoDance Sport festival Hodonín Grand Prix Jihomoravského kraje 2016
JII D ŠTT
17.12.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoPohár primátora mesta Levice 2016
SLP JUN LAT
10.12.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoPohár primátora mesta Levice 2016
SLP JUN ŠTT
10.12.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2016
JII B LAT
3.12.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoKyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2016
JII B ŠTT
3.12.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
6.-7. miestoKometa Low Cost 2016
JII D LAT
27.11.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
5. miestoKometa Low Cost 2016
JII D ŠTT
27.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
29.-30. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016
SLP JUN LAT
19.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
29. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016
SLP JUN ŠTT
19.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016
JII C LAT
19.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016
JII C ŠTT
19.11.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
10.-11. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016
JII D LAT
19.11.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
7.-8. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2016
JII D ŠTT
19.11.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoAustrian Open Championship 2016
WDSF Junior I ŠTT
19.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
9.-10. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JI C LAT
12.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JI C ŠTT
12.11.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JII B LAT
12.11.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JII B ŠTT
12.11.2016Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
19. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JII D LAT
12.11.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
16. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JII D LAT
12.11.2016Výsledky
Juraj Dubay a
Alexandra Csáderová
16. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JII D ŠTT
12.11.2016Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
11.-13. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JII D ŠTT
12.11.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
5. miestoO pohár Akadémie Tanca 2016
JII D ŠTT
12.11.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
4. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JII B LAT
5.11.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JII B ŠTT
5.11.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JII C LAT
5.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15.-16. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JII C ŠTT
5.11.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
11. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JII C ŠTT
5.11.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
9. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JII D LAT
5.11.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
11. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JII D ŠTT
5.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
11. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JI C LAT
5.11.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JI C LAT
5.11.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
3. miestoDvectis Kometa Cup 2016
JI C ŠTT
5.11.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoKometa Low Cost 2016
JII C LAT
23.10.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoKometa Low Cost 2016
JI C LAT
23.10.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
9. miestoKometa Low Cost 2016
JII C ŠTT
23.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
4. miestoKometa Low Cost 2016
JI C ŠTT
23.10.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
18.-20. miestoO Pohár primátora mesta Trenčín 2016
JII D LAT
23.10.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
16. miestoO Pohár primátora mesta Trenčín 2016
JII D LAT
23.10.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
18. miestoO Pohár primátora mesta Trenčín 2016
JII D ŠTT
23.10.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
13. miestoO Pohár primátora mesta Trenčín 2016
JII D ŠTT
23.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JI C LAT
15.10.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JI C LAT
15.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
4. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JI C ŠTT
15.10.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
6. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JII C ŠTT
15.10.2016Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
23. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JII D LAT
15.10.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
21. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JII D LAT
15.10.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
17. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JII D LAT
15.10.2016Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
18. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JII D ŠTT
15.10.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
14. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JII D ŠTT
15.10.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
10. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
JII D ŠTT
15.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
27. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
SLP JUN LAT
15.10.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
17.-18. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
SLP JUN LAT
15.10.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
14. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
SLP JUN LAT
15.10.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
22.-25. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
SLP JUN ŠTT
15.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
20.-21. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
SLP JUN ŠTT
15.10.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9.-10. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2016
SLP JUN ŠTT
15.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoParketový tiger 2016
JII C LAT
1.10.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoParketový tiger 2016
JII C LAT
1.10.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
8.-10. miestoParketový tiger 2016
JII C ŠTT
1.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
3. miestoParketový tiger 2016
JII C ŠTT
1.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
28. miestoParketový tiger 2016
SLP JUN LAT
1.10.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
17. miestoParketový tiger 2016
SLP JUN LAT
1.10.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
14.-15. miestoParketový tiger 2016
SLP JUN LAT
1.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
18. miestoParketový tiger 2016
SLP JUN ŠTT
1.10.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
17. miestoParketový tiger 2016
SLP JUN ŠTT
1.10.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9.-10. miestoParketový tiger 2016
SLP JUN ŠTT
1.10.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
12. miestoKometa Low Cost 2016
JII C LAT
25.9.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
4. miestoKometa Low Cost 2016
JII C ŠTT
25.9.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoKometa Low Cost 2016
JI C LAT
25.9.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
3. miestoKometa Low Cost 2016
JI C ŠTT
25.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoTaneční festival TK GRADACE 2016
JII B ŠTT
24.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoTaneční festival TK GRADACE 2016
JI C LAT
24.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoCROATIAN TROPHY 2016
WDSF Junior I LAT
18.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14. miestoCROATIAN TROPHY 2016
WDSF Junior II LAT
18.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoCROATIAN TROPHY 2016
WDSF Junior II ŠTT
17.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoCROATIAN TROPHY 2016
WDSF Junior I ŠTT
17.9.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
21. miestoSlovak Open Championship 2016
WDSF Junior I ŠTT
11.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9. miestoSlovak Open Championship 2016
WDSF Junior I ŠTT
11.9.2016Výsledky
Adam Štulrajter a
Kristína Filipová
34. miestoSlovak Open Championship 2016
Viedenský valčík
10.9.2016Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
33. miestoSlovak Open Championship 2016
Viedenský valčík
10.9.2016Výsledky
Samuel Mužlay a
Helena Wágnerová
32. miestoSlovak Open Championship 2016
Viedenský valčík
10.9.2016Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
27.-30. miestoSlovak Open Championship 2016
Viedenský valčík
10.9.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
18. miestoSlovak Open Championship 2016
Viedenský valčík
10.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10. miestoSlovak Open Championship 2016
Viedenský valčík
10.9.2016Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
24. miestoSlovak Open Championship 2016
WDSF Junior II LAT
10.9.2016Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
22.-23. miestoSlovak Open Championship 2016
WDSF Junior I LAT
10.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
17. miestoSlovak Open Championship 2016
WDSF Junior I LAT
10.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
21.-22. miestoPraha Open 2016
WDSF Junior I LAT
4.9.2016Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14.-15. miestoPraha Open 2016
WDSF Junior I ŠTT
3.9.2016Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
7. miestoMajstrovstvá SR 2009 v ŠTT
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
5. miestoIDSF OPEN STT SARAJEVO
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
4. miestoSLOVENSKÝ POHÁR 2008 - ŠTANDARDNÉ TANCE
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
6. miestoInternacional Cup 2008; 7.kolo SLP ŠTT Košice
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
5. miestoPovažský pohár 2008
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
6. miestoIDSF Open Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
9. miesto5e Grand-Prix de la Ville d´Esch/Alzette
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
8. miestoBUDVA OPEN 2008
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
3. miestoTatranský pohár 2008 SLP ŠTT
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
6. miestoBanja Luka 2008
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
2. miestoSlovenský pohár
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
6. miestoMSR 2008 DOSPELÍ - ŠTT
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
1. miestoZimná univerziáda SR v tanečnom športe 2008
Výsledky
Milan Špánik a
Eva Špániková
5. miestoSlovenský pohár 1.kolo Rožňava 2008
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
7.-8. miestoO pohár barona Trencka
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
6.-7. miestoO pohár barona Trencka
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
6. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
11. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
12. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
Dospelí D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
10. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
Dospelí D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
7. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
12. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
20. miestoPribinov pohár 2016
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
27. miestoPribinov pohár 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
14. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
10. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
14. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
13.-14. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
19. miestoBrno Open 2016
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
16.-18. miestoBrno Open 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
14. miestoNitriansky tanečný festival 2016
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
15.-17. miestoNitriansky tanečný festival 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
18. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2016
JII D LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
17. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
4. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JII E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
4. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
3. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI+JII E LAT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
1. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI+JII E ŠTT
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
8. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2015
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
8. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
13. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
7. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
16. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
DI-SEN.IV VW
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
4. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JII E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
3. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
9. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JII E 6 Tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
11. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JI E 6 Tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI E 6 Tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
6. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII E 6 Tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
8. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JII E 6 Tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
9. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI E 6 Tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
10. miestoSUN and FUN CUP 2015
JI E 6 Tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
11. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JII E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
18. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
21. miestoAdventturnier Wien 2014
DI-JII E 4 tance
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
14. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
12. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE
JII E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
10. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JII E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
15. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JI E 6 tancov
Výsledky
Jakub Peter Éršek a
Veronika Papierniková
17.-21. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
12. miestoMemoriál Dr. Miroslava Hýži
Dospelí B-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
10. miestoMemoriál Dr. Miroslava Hýži
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoMemoriál Dr. Miroslava Hýži
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
15. - 16. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2012
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
16. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2012
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
25. miestoPohár primátora mesta Poprad 2012
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
17. miestoPohár primátora mesta Poprad 2012
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
42. - 44. miestoPohár primátora mesta Poprad 2012 - SLP
Dospelí B-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
15. - 16. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2012 v ŠTT
Do 21 rokov B-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
5. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2012
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
21. - 22. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2012
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. - 9. miestoDUTY FRUTY
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
19. miestoDUTY FRUTY
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
14. miestoCena TS Jagernmajster - SLP 1. kolo 2012
Dospelí B-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
3. miestoVianočný pohár Akadémie Tanca 2011
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
11. miestoVianočný pohár Akadémie Tanca 2011
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
30. miestoCENA SLOVNAFTU 2011 - 7.kolo SLP
Dospelí B-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
9. miestoCENA SLOVNAFTU 2011
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
5. miestoVianočný pohár KTC 2011
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
52. miestoAustrian Open Championships 2011
Youth Standard
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoPovažský pohár 2011
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
10. - 11. miestoPovažský pohár 2011
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
35. miestoPovažský pohár 2011 - 6.kolo SLP
Dospelí B-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
9. miestoDonau Cup 2011
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
3. miestoDonau Cup 2011
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoParketový tiger 2011
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
27. miestoParketový tiger 2011 - 5. kolo SLP
Dospelí B-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
39. - 40. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2011 - 4. kolo SLP
Dospelí B-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
7. - 8. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2011
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
9. miestoO pohár primátora mesta Levice 2011
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoCENA DOVETANU 2011
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
7. miestoCENA DOVETANU 2011
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
5. miestoBratislava Open Championship 2011 - 19.ročník
Dospelí C LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
9. miestoBratislava Open Championship 2011 - 19.ročník
Dospelí B STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2011
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
2. miestoOlomoucký taneční festival
Dospelí C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
4. miestoO pohár primátora mesta Levice 2010
Dospelí C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
6. miestoCena mesta Bratislavy
Dospelí C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoBratislava Open Championship 2010 18. ročník
Dospelí C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
4. miestoBrno C STT
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoLenost není vaše vlastnost C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
11. miestoTrnavský pohár 2009 C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoO pohár primátora mesta Levice C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
5. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2009 Dospelí C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
11. miestoMODRANSKÝ POHÁR 2009 Dospelí C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
6. miestoBA OPEN 2009 IDSF Youth Open LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
10. miestoVelká cena polské firmy Tango OK HKG C STT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
18.-21. miestoSLOVENSKÝ POHÁR 2008 - ŠTANDARDNÉ TANCE - JUNIORI
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
28.-31. miestoSLOVENSKÝ POHÁR 2008 - LATINSKOAMERICKÉ TANCE - JUNIORI
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
7. miestoTrnavský pohár HKG D LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
7. miestoPohár primátora mesta Levice HKG D LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
7. miestoOpen - Junior II Standard - Open program
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
6. miestoOpen - Junior II Latin - Open program
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
11.-12. miestoOpen - Ranking Competition class D - b.o. - LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
11.-12. miestoOpen - Ranking JII class D - b.o. - LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
9. miestoO pohár Tanečnej školy 2008
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
3. miestoVzpomínka na Jarku Calábkovou a Zdenka Jírového Jun-II-D-ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
8. miestoVzpomínka na Jarku Calábkovou a Zdenka Jírového Jun-II-D-LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
4. miestoTatranský pohár 2008 HKG ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
3. miestoTatranský pohár 2008 J-II-D-ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
4. miestoVIVA CUP 2008 Nové Zámky
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
1. miestoMistrovství Moravy dětí, mládeže i dospělých ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
5. miestoMistrovství Moravy dětí, mládeže i dospělých LAT
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
4. miestoZlínsky taneční festival 2008
Výsledky
Juraj Holas a
Daniela Kotorová
5. miestoBřeclavská romance 2008
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
8. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
8. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2014
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
8. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2014
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
10. miestoGrand Prix Univerzít 2013
Dospelí D-S ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
10. miesto DANCE FOR LIFE 2013
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
6. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA LEVICE 2013
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
15. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2013
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
13. miestoSLOVAK OPEN Championship 2013
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
25. miestoSLOVAK OPEN Championship 2013
Dospelí Rising Stars ŠTT
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
10. - 13. miestoSLOVAK OPEN Championship 2013
Dospelí Viennese Waltz
Výsledky
Juraj Holas a
Mária Božiková
19.-20. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2013
Dospelí B ŠTT
Výsledky
Viliam Andrezál a
Alexandra Csáderová
13. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JII E 6 tancov
Výsledky
Viliam Andrezál a
Alexandra Csáderová
19. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI E 6 tancov
Výsledky
Viliam Andrezál a
Alexandra Csáderová
17.-19. miestoAdventturnier Wien 2014
DI-JII E 4 tance
Výsledky
Samuel Mužlay a
Kristína Filipová
7. miestoŽilina Dance Cup 2016
JII E 6 tancov
Výsledky
Samuel Mužlay a
Kristína Filipová
4. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII E 6 tancov
Výsledky
Samuel Mužlay a
Kristína Filipová
6. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII E 6 tancov
Výsledky
Samuel Mužlay a
Kristína Filipová
7. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI E 6 tancov
Výsledky
Samuel Mužlay a
Kristína Filipová
10. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI+JII E LAT
Výsledky
Samuel Mužlay a
Kristína Filipová
4. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI+JII E ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
1. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
3. miestoCena Dovetanu 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
6.-7. miestoCena Dovetanu 2015
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
1. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5. miestoJarní kvítek 2015
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5. miestoJarní kvítek 2015
JI C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
1. miestoJarní kvítek 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
16.-17. miestoWDSF OPEN OLOMOUC 2015
JI LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
16. miestoWDSF OPEN OLOMOUC 2015
JI ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
3. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
4. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
1. miestoSUN and FUN CUP 2015
JII D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
2. miestoSUN and FUN CUP 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
3. miestoSUN and FUN CUP 2015
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
2. miestoSUN and FUN CUP 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
1. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JII D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
4. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
7.-8. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
2. miestoBrno Open 2015
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
2. miestoBrno Open 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
2. miestoBrno Open 2015
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
6. miestoBrno Open 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
27. miestoBrno Open 2015
JI WDSF LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
25. miestoBrno Open 2015
JI WDSF ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
21. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015
JI ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
6. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5.-6. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
17. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015
JI LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
1. miestoAdventturnier Wien 2014
JII D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5. miestoAdventturnier Wien 2014
JII D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
3. miestoO Pohár Akadémie Tanca
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
12. miestoO Pohár Akadémie Tanca
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
4. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
JII D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
11. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
JII D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
7,-8. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JII D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
13. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JII D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
14.-15. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JI D LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
17. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JI D ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
4. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JII E 6 tancov
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JI E 6 tancov
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
17.-21. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
5. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JII E 6 tancov
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
7. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Junior II E 6 tancov
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
9. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
12. miestoDANCE SPORT FRENCH OPEN 2014
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Oliver Gratzer a
Sofia Pumová
9. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC
Junior II E 6 tancov
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoCOOL DANCE 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoO pohár barona Trencka
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10. miestoO pohár barona Trencka
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
4. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
11. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
9.-10. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
4. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoJarní kvítek 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
12. miestoJarní kvítek 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
Dospelí C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
7. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
Dospelí C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
11. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
21.-23. miestoPribinov pohár 2016 - SLP
JI+JII D-A ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
20.-22. miestoPribinov pohár 2016 - SLP
JI+JII D-A LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
11. miestoPribinov pohár 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
14. miestoPribinov pohár 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
9. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
8.-9. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
10. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
5. miestoBřeclavská romance 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
7.-8. miestoBřeclavská romance 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
1. miestoBrno Open 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoBrno Open 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
6. miestoNitriansky tanečný festival 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
7. miestoMegga Dance Cup 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
27. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch
JII LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
5. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
7. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
3. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JII C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
6. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
2. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI C LAT
Výsledky
Oliver Gratzer a
Lucia Prívarová
24. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
14. miestoDANCE SPORT FRENCH OPEN 2014
Dospelí Profi ŠTT
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
14. miestoAustrian Open Championship 2013
Dospelí PD ŠTT
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
25. miestoWDSF PD European Championship
Dospelí PD ŠTT
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2013
Dospelí PD ŠTT
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
21. miestoWDSF PD European Cup 2013
Dospelí Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
39. miestoWDSF PD World Championship 2013
Dospelí Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
7. miestoMaribor Open 2012
Dospelí Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
25. miestoWDSF PD European Championship 2012
Dospelí Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
4. miestoSLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2012
Dospelí Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
7. miestoLJUBLJANA OPEN 2012
Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
9. miestoBrno Open 2012
Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
34. - 35. miestoWDSF World Championship 2012
Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
2. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2012 v ŠTT
Profi Standard
Výsledky
Milan Špánik a
Veronika Špániková
7. miestoAntwerp Stars Cup 2012
WDSF PD Open STT
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
10. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JI E 6 Tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
5. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
Deti II E 6 Tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
12. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
Deti II E 6 Tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
9. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
Deti II E 6 Tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
7.-8. miestoSUN and FUN CUP 2015
Deti II E 6 Tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
17.-19. miestoAdventturnier Wien 2014
DI-JII E 4 tance
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
16. miestoO Pohár Akadémie Tanca
DII E 6 tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
12. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
DII E 6 tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
3. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
DI E 6 tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
17.-21. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
2. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI E 4 tance
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
11. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DII E 6 tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
7. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Deti I E 4 tance
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
6. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC
Deti I E 4 tance
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
14. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC
Deti II E 6 tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
15. - 16. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2014
Deti II E 6 tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
17. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2014
Deti II E 6 tancov
Výsledky
Matej Tereba a
Lucia Prívarová
5. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2014
Deti I E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13. miestoCOOL DANCE 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
12. miestoCOOL DANCE 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13. miestoO pohár barona Trencka
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14. miestoO pohár barona Trencka
JII C ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
15. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
17. miestoJarní kvítek 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
5. miestoJarní kvítek 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
Dospelí C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
4. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
Dospelí D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
4. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
32.-33. miestoPribinov pohár 2016 - SLP
JI+JII D-A ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
34. miestoPribinov pohár 2016 - SLP
JI+JII D-A LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
25. miestoPribinov pohár 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
19. miestoPribinov pohár 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
8. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
Dospelí D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
12. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
8. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
4. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoBrno Open 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
3. miestoBrno Open 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoBrno Open 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
12.-13. miestoBrno Open 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
4. miestoNitriansky tanečný festival 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoMegga Dance Cup 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14.-15. miestoMegga Dance Cup 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
28. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch
JII LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
5. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016
JII C LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11.-12. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
3. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2016
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoDANSOVIA GRAND GALA 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
8.-11. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13.-14. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
5. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
1. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
3. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
2. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
33.-34. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoTrnavský pohár 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
6. miestoTrnavský pohár 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
16. miestoTrnavský pohár 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
17.-18. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
2. miestoMistrovství Moravy 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
6. miestoMistrovství Moravy 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
3. miestoMistrovství Moravy 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
6. miestoMistrovství Moravy 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14.-15. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
8. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
38. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
8.-10. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
12. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
30. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
18. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
36. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
18. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
20. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoParketový tiger 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10.-13. miestoParketový tiger 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13. miestoParketový tiger 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
25.-26. miestoParketový tiger 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14.-15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
DI-SEN.IV VW
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI OPEN LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
6. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9.-11. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
12. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9.-10. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9.-10. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
6. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9.-10. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
7.-8. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
12.-14. miestoJarní kvítek 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
3. miestoJarní kvítek 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
8. miestoJarní kvítek 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
16. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
16. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
22. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
23.-25. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
18. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
18. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
23. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
21. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
20.-22. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
19.-20. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
21. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
22.-23. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11.-13. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf
JI+JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9.-10. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf
JI+JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13.-14. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf
JI+JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10.-11. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf
JI+JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
18. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
19. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
19.-20. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JII D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
21. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
18. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D LAT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
18.-19. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D ŠTT
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE
JI E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE
JII E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
6. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
JII E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
8.-9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9. miestoCena primátora mesta Senica 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JII E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
12.-13. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JI E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13.-15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
11. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
6. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JII E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
14. miestoTanečný Juniáles KTC
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
10. miestoTanečný Juniáles KTC
Junior II E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
9. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Junior II E 6 tancov
Výsledky
Marek Vörös a
Hana Lazíková
13. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
5. miestoCena Dovetanu 2015
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
7. miestoCena Dovetanu 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
4. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
4. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
5. miestoJarní kvítek 2015
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
7. miestoJarní kvítek 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
12. miestoPribinov pohár 2015
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
15.-16. miestoPribinov pohár 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
10. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
6. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
10. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
11. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
6. miestoSUN and FUN CUP 2015
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
6. miestoSUN and FUN CUP 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
10. miestoBrno Open 2015
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
12. miestoBrno Open 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
8. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf
JI+JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
4. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf
JI+JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
11.-12. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
22. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
Dospelí D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
19.-20. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
Dospelí D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
3. miestoAdventturnier Wien 2014
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
3. miestoAdventturnier Wien 2014
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
11. miestoMemoriál Milana Štiavnického
Dospelí D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
9.-10. miestoMemoriál Milana Štiavnického
Dospelí D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
12. miestoO Pohár Akadémie Tanca
Dospelí D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
14. miestoO Pohár Akadémie Tanca
Dospelí D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
4. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
4. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
6. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
9. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
5. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2014
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
10. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2014
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
10.-12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JII D LAT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
9. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JII D ŠTT
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
6. miestoTanečný Juniáles KTC
Junior II E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
10. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC
Junior II E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
11. miesto Trnavský pohár 2013
JI E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
12. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2013
JI E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
9. miesto PEZINSKÝ STRAPEC 2013
JII E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
5. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2013
JII E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2013
JI E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
5. miestoSLOVAK OPEN Championship 2013
JII E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
4. miestoSLOVAK OPEN Championship 2013
JI E 6 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2013
Dospelí Viennese Waltz
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Patrícia Mináriková
12. miestoO Pohár starostu Dechtíc
Junior I 5 tancov
Výsledky
Ľudovít Žemlička a
Alexandra Csáderová
14.-15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
DI-SEN.IV VW
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
13. miestoNitriansky tanečný festival 2016
JII D LAT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
18. miestoNitriansky tanečný festival 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
3. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
21. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D LAT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
17.-18. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
17. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII D LAT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
14. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
25. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D LAT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
28. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
17.-18. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
DI-SEN.IV VW
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
9.-10. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JII D LAT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
13. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D LAT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
10. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JII E 6 tancov
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
17. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI E 6 tancov
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
16. miestoAdventturnier Wien 2014
DI-JII E 4 tance
Výsledky
Juraj Dubay a
Lucia Planková
16. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoO pohár barona Trencka
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoO pohár barona Trencka
JII B ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII B ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoCena SVČ a města Hodonína 2016
JII B ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoPribinov pohár 2016 - SLP
JI+JII D-A ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14. miestoPribinov pohár 2016 - SLP
JI+JII D-A ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoPribinov pohár 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoPribinov pohár 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoPegaFun Dance Cup 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10. miestoPegaFun Dance Cup 2016
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoBlanenský Danza Cup 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoBlanenský Danza Cup 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoBlanenský Danza Cup 2016
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoBlanenský Danza Cup 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoBřeclavská romance 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoBřeclavská romance 2016
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoBřeclavská romance 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoMajstrovstvá SR 2016 v štandardných tancoch
JI ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoMegga Dance Cup 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoMegga Dance Cup 2016
JI C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10. miestoMegga Dance Cup 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoMegga Dance Cup 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
12. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch
JI LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016
JII C LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
13. miestoMajstrovstvá SR 2016 v 10T
JI 10 Tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
24.-25. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP
JI+JII OPEN ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
28. miestoTrnavský pohár 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoTrnavský pohár 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoTrnavský pohár 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6.-9. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
33. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
27. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT
JI+JII OPEN ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII C ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
18. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
37. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
25. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP
JI+JII OPEN ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
19.-20. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
1. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoParketový tiger 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miestoParketový tiger 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoParketový tiger 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
2. miestoParketový tiger 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
27. miestoParketový tiger 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
21. miestoParketový tiger 2015 - SLP
JI+JII OPEN ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10.-12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
DI-SEN.IV VW
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI OPEN LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI OPEN ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
6. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
12. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoPOHÁR TC CHARIZMA 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
12. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
7. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
3. miestoPoděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9. miesto Poděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D.
JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
18. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
24. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
21. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
19. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14.-15. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
20.-21. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
20.-22. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
18. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
23.-25. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
18.-19. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11.-13. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf
JI+JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
4. miesto15. TanzSport-Event Oberpullendorf
JI+JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
17. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
18. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015
JII D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
16.-17. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
20. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D LAT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
16.-17. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D ŠTT
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
5. miestoAdventturnier Wien 2014
DI-JII E 4 tance
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
16. miestoO Pohár Akadémie Tanca
JI E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
12. miestoO Pohár Akadémie Tanca
DII E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
12. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8.-9. miestoPohár primátora Trenčín 2014
DII E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
14. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JI E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
11. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
DII E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
17.-21. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DII E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
9. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
8. miestoTanečný Juniáles KTC
Deti II E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
13. miestoTanečný Juniáles KTC
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
15. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Jaroslav Jesenský a
Simona Pavlovičová
10.-11. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Deti II E 6 tancov
Výsledky
Enrico Anisino a
Linda Škripková
13. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI+JII E LAT
Výsledky
Enrico Anisino a
Linda Škripková
7. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI+JII E ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoCOOL DANCE 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8.-9. miestoCOOL DANCE 2016
JI C LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
11. miestoCOOL DANCE 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoCOOL DANCE 2016
JII C LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15. miestoO pohár barona Trencka
JII C LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8.-9. miestoO pohár barona Trencka
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoO pohár barona Trencka
JI C LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoO pohár barona Trencka
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII C LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
9. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16. miestoJarní kvítek 2016
JII C LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14. miestoJarní kvítek 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoJarní kvítek 2016
JI C LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoJarní kvítek 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
3. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
17.-19. miestoPribinov pohár 2016 - SLP
JI+JII D-A ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
31. miestoPribinov pohár 2016 - SLP
JI+JII D-A LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
18. miestoPribinov pohár 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15. miestoPribinov pohár 2016
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
1. miestoBlanenský Danza Cup 2016
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoBlanenský Danza Cup 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15.-17. miestoBlanenský Danza Cup 2016
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
3. miestoMistrovství Moravy 2016 - Brněnský drak
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15. miestoMajstrovstvá SR 2016 v štandardných tancoch
JI ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoMegga Dance Cup 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14. miestoMegga Dance Cup 2016
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoMegga Dance Cup 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15.-16. miestoMegga Dance Cup 2016
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
30.-31. miestoMajstrovstvá SR 2016 v latinskoamerických tancoch
JI LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16. miestoMajstrovstvá SR 2016 v 10T
JI 10 Tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14.-15. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7.-8. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoSněhová vločka - O pohár Mistra Yody 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8.-9. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
9. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
9. miestoO CUKROVOU ČÍŠI 2016
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
2. miestoJuventus Adventturnier 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16.-17. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
36.-37. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
32. miestoVIVA DANCE FESTIVAL - SP JUN STT
JI+JII OPEN ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8.-10. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
26.-27. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JII C ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
33. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
27.-28. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015 - SLP
JI+JII OPEN ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
21. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
3. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoParketový tiger 2015
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoParketový tiger 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10.-13. miestoParketový tiger 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoParketový tiger 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
28. miestoParketový tiger 2015 - SLP
JI+JII OPEN LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
22.-23. miestoParketový tiger 2015 - SLP
JI+JII OPEN ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10.-12. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
DI-SEN.IV VW
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI OPEN LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI OPEN ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
5. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6.-7. miestoJaro Open a Jaro Junior 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
1. miestoCena Dovetanu 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15.-16. miestoCena Dovetanu 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
12. miestoCena Dovetanu 2015
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoCena Dovetanu 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
18. miestoWDSF OPEN OLOMOUC 2015
JI LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
17. miestoWDSF OPEN OLOMOUC 2015
JI ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
17. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
19. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
4. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15.-16. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
3. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
6. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
12. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
20.-21. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015 - SLP
JI+JII LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
21. miestoPOHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK 2015 - SLP
JI+JII ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoSUN and FUN CUP 2015
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
4. miestoSUN and FUN CUP 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10.-11. miestoSUN and FUN CUP 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
7. miestoSUN and FUN CUP 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
18.-19. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
20. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
14. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoBrno Open 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
4. miestoBrno Open 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
18. miestoBrno Open 2015
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoBrno Open 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
30. miestoBrno Open 2015
JI WDSF LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
23. miestoBrno Open 2015
JI WDSF ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
26. miestoMajstrovstvá SR 10 Tancov
JI 10 T
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015
JI ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
17. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16.-17. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
26. miestoMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015
JI LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoAdventturnier Wien 2014
DII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
1. miestoAdventturnier Wien 2014
DII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15. miestoO Pohár Akadémie Tanca
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
19. miestoO Pohár Akadémie Tanca
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoO Pohár Akadémie Tanca
DII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoO Pohár Akadémie Tanca
DII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
11.-12. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
12. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
DII D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2014
DII D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
17. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16. miestoPohár primátora Trenčín 2014
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2014
JI D LAT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
16. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2014
JI D ŠTT
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JI E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
9. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
DII E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13.-15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
9. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DII E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
8. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
11. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
9. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Deti II E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
17. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC
Deti II E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
10. miestoO POHÁR STAROSTU DECHTÍC
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
13. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2014
Junior I E 6 tancov
Výsledky
Branislav Rybanič a
Lucia Biliková
15. - 16. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY Pezinok 2014
Deti II E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
8. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
5. miestoJaro a Jaro Junior 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
9. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
Dospelí D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
6. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
9.-10. miestoPohár starostu MČ Bratislava 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
24. miestoPribinov pohár 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
9. miestoGRAND PRIX TYRNAVIA 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
10. miestoPOHÁR DOMU KULTÚRY PEZINOK 2016
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
6. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JII D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
5. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
16. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
8. miestoZimný festival tanca KTC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
19. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
22.-23. miestoO Pohár Akadémie Tanca 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
16. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JII D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
13. miestoVIVA DANCE FESTIVAL 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
19.-20. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
11. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
16. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
12. miestoMEMORIAL ADAMKA OSCITÉHO 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
31. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
24. miestoPohár Primátora mesta Trenčín 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
26. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
22.-23. miestoPEZINSKÝ STRAPEC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
17.-18. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
DI-SEN.IV VW
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
9.-10. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JII D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
9.-11. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
14. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
13. miestoSLOVAK OPEN Championship 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
13.-14. miestoCena Dovetanu 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
19. miestoCena Dovetanu 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
15. miestoCena Dovetanu 2015
JII D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
15. miestoCena Dovetanu 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
25. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
23. miestoO POHAR STAROSTU DECHTÍC 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
23.-25. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
22.-23. miestoNitriansky tanečný festival 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
20. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
16. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
24. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JII D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
19. miestoPohár primátora Žiar nad Hronom 2015
JII D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
19. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D LAT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
20. miestoDANSOVIA GRAND GALA
JI D ŠTT
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
15. miestoAdventturnier Wien 2014
DI-JII E 4 tance
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
13. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE
JI E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
10.-11. miestoO POHÁR OBCE BUDMERICE
JII E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
6. miestoCena primátora mesta Senica 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
8. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JII E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
12.-13. miestoSUN DANCE LIGA - 2. kolo
JI E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
13.-15. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
DI-SEN Valčík
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
10. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JI E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
7. miestoSLOVAK OPEN Championship 2014
JII E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
10. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Junior II E 6 tancov
Výsledky
Adam Štulrajter a
Helena Wágnerová
14. miestoSUN DANCE LIGA 1.kolo
Junior I E 6 tancov
Výsledky